Portal_background_image

آئين بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه پيام نور خمين برگزار شد

در آستانه 16 آذر روز دانشجو ، آئین بزرگداشت این روز با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، رئیس و معاونین دانشگاه پیام نور و جمعی از دانشجویان این دانشگاه در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور خمین برگزار شد .

در این آئین فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت دانشگاه ودانشجو اظهار داشت : اسلام دینی است که درس خواندن را فریضه می‏داند و به عالمان اندیشمند مباهات می‏کند و به تقدیس محیط‏های علمی می‏پردازد و لزوم توجه و پاسداری از آن را به همگان گوشزد می‏کند .

وی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه روز 16 آذر که به روز دانشجو نامگذاری گردیده است افزود : روز 16 آذر ، روز رستاخیز اندیشه ‏ها ، روز علم‏دوستی و حقیقت‏پرستی، روز طلوع اندیشه‏های نو، روز انسان‏های فرهیخته و بالنده ، روز اندیشه‏های ناب و روز دانشجوست؛ روز حقیقتی که دوستدار روشنایی است.

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به اهمیت دانشگاه به عنوان یکی از شاخص هایی که می تواند در توسعه یک کشور موثر باشد افزود : دانشجویان سفیران علمی کشور هستند و در صورتی که فعال و پویا باشند می توانند تاثیر بسزایی در توسعه ، آبادانی وپیشرفت کشور داشته باشند .

وی در ادامه با اشاره به وضعیت دانشگاه های شهرستان افزود : این شهرستان با 7 مرکز آموزش عالی و حدود 6 هزار دانشجو یکی از قطب های علمی استان مرکزی است و امیدواریم بتوان با پیوند عمیقی که میان دانشگاه و مراکز مدیریتی ایجاد شده، شاهد پیشرفت و توسعه کشور در حوزه های مختلف باشیم.

وی اظهار کرد: دانشجویان امروز پیشگامان کرسی های آزاد اندیشی در حوزه های مختلف هستند و این مهم نشات گرفته از آگاهی بالای این فعالان عرصه علم و دانش برای اقتدار ایران اسلامی در عرصه های مختلف است.

در پایان این آئین از تعدادی از فعالین عرصه فرهنگی دانشگاه پیام نور خمین نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد .

 

گالری تصاویر

مراسم روز دانشجومراسم روز دانشجومراسم روز دانشجومراسم روز دانشجومراسم روز دانشجومراسم روز دانشجو

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها