Portal_background_image

آئين بهره برداري از مجتمع آبرساني روستاهاي امامزاده و خشتيجان شهرستان خمين برگزار شد

بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و همزمان با هشتمین روز از این دهه ، آئین بهره برداری از مجتمع آبرسانی روستاهای امامزاده و خشتیجان شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، نجاری بخشدار مرکزی خمین ، عالی رئیس اداره آب وفاضلاب روستایی و دهیار و اعضای شورای روستای خشتیجان در محل روستای امامزاده اهل ابن علی برگزار شد

مجتمع آبرسانی به روستاهای امامزاده و خشتیجان از توابع بخش مرکزی خمین که با اعتبار ۳۳ هزار و ۷۵۰ میلیون ریال اجرا شده است .

 برای احداث این مجتمع، یک حلقه چاه به عمق ۱۱۰ متر حفر شده و از این طریق آب آشامیدنی 302 نفر از مردم منطقه تامین شد.

احداث مخزن آب با حجم ۳۰۰ متر مکعب، اجرای ۱۰ هزار و ۴۵۰ متر خط انتقال آب، اجرای پنج هزار و ۵۶۰ متر شبکه توزیع آب، نصب ۱۸۰ فقره انشعاب جدید، ۲ ایستگاه پمپاژ و محوطه‌سازی و برق‌رسانی از دیگر کارهای انجام شده برای این طرح آبرسانی است.
فرماندار شهرستان خمین در حاشیه ائین بهره برداری از مجتمع آب‌رسانی روستاهای ورچه و خشتیجان این شهرستان گفت: توسعه روستاها و دسترسی مردم تمام مناطق کشور به آب یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.

احمد طهرانی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی به ایجاد مراکز آموزشی، خدماتی و رفاهی در مناطق روستایی توجه بسیاری شده است.
وی با بیان اینکه روستا سهم مهمی از تولید  کشور را بر عهده دارند، اظهار داشت: توسعه روستا سبب ماندگاری مردم در این مناطق و مهاجرت معکوس می‌شود.

فرماندار شهرستان خمین در ادامه با اشاره لزوم حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن افزود : حضور مردم بویژه روستائیان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار خواهد زد .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات در اسفند ماه سال جاری افزود : حضور در انتخابات باعث اتحاد و همدلی در کشور است و مردم شهرستان خمین باید همچون سال های گذشته با حضور همگانی و باشکوه خود در انتخابات ، برگ زرین دیگری بر افتخارات کشور و شهرستان خمین بیفزایند .

گالری تصاویر

بهرهبرداری از آبرسانی خشتیجانبهرهبرداری از آبرسانی خشتیجانبهرهبرداری از آبرسانی خشتیجانبهرهبرداری از آبرسانی خشتیجان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها