Portal_background_image

آئين تجليل از خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان خمين برگزار شد

بمناسبت 17 مرداد ، روز خبرنگار ، آئین تجلیل از خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، رضایی نماینده مردم شریف خمین در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .

در این آئین فرماندار شهرستان خمین ضمن تبریک بمناسبت روز خبرنگار و بزرگداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی اظهار داشت : خبرنگاران با اطلاع رسانی دقیق و شفاف و آگاهی بخشی در جامعه باعث توسعه و پیشرفت  می شوند.

 احمد طهرانی در ادامه افزود: خبرنگاری رسالتی حساس ، سنگین وحرفه‌ای مقدس است و این قشر در شرایط بسیار سخت همواره برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تلاش کرده اند.

وی اظهار داشت: خبرنگار با چشم بینا و زبان گویا به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است.

فرماندار شهرستان خمین گفت: خبرنگاران با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نقش خود را در جامعه ایفا می کنند و نقش آنان در توسعه و پیشرفت هر جامعه غیرقابل انکار است.

در ادامه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: اهالی خبر در شرایط حساس کشور سربازان جبهه مقابله با جنگ روانی و تبلیغاتی دشمنان نظام هستند.

محمدابراهیم رضایی در ادامه افزود: خبرنگاران با رعایت اخلاق حرفه‌ای و به دور از حاشیه مطالبات مردمی را دنبال کنند.

وی افزود: رسانه های داخلی نقش مهمی در بی اثر کردن توطئه های دشمنان دارند و نمره عملکرد آنان در شرایطی که دشمن بر طبل ناامیدی در جامعه  می کوبد قابل قبول است.

نماینده مردم خمین در خانه ملت گفت: خبرنگاران با حفظ وحدت بین اقشار مختلف مردم به انتقاد منصفانه بپردازند.

رضایی با اشاره به شرایط حساس نظا در این برهه از زمان اظهار داشت: رسانه ها با دشمن شناسی در راستای همدلی بیشتر بین مردم و  مسئولان و مشارکت حداکثری مردم گام بردارند و در این راه به بازتاب منصفانه اقدامات دولت و نظام بپردازند.

در پایان این آئین نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خبرنگاران شهرستان خمین تجلیل شد . 

گالری تصاویر

روز خبرنگارروز خبرنگارروز خبرنگارروز خبرنگارروز خبرنگارروز خبرنگار

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها