Portal_background_image

آئين تجليل از خيرين روستاي رباط مراد برگزار شد

آئین تجلیل از خیرین روستای رباط مراد از توابع بخش مرکزی خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و پیرحسینلو مدیر آموزش وپرورش شهرستان در محل مسجد جامع این روستا برگزار شد .

در این ائین فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت کار خیرین اظهار داشت : خيرين افراد ی هستند ساده و بي آلايش که مصمم به دنبال احداث بنايي براي انسان سازي اند وبه سادگی از اموالشان براي ايجاد پلي از تاريكي به روشنايي براي نسل آينده مي گذرند .

وی در ادامه ضمن تقدیر از مشارکت تعدادی از خیرین روستای رباط مراد در بهسازی دبیرستان پسرانه مالک اشتر این روستا افزود :  اساس پيشرفت و توسعه جوامع انساني بر تعليم و تربيت استوار است و بدون ترديد انسانهاي خردمند ، با اخلاق و مسوليت پذير جامعه اي سالم ، امن و پيشرفته خواهند ساخت و امروز توسعه دانايي محور ، هدف همه كشورها و ملتها ست .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به لزوم کمک و همکاری مردم وبخصوص خیرین با دولت افزود :  دولت به تنهایی نمی تواند همه نیازهای اقتصادی جامعه را تأمین نماید ، برای همین خیّرین می توانند بزرگترین کار را دراین برهه زمانی حساس انجام دهند وبدانند که کمک به آبادانی وکار آمد نشان دادن نظام مقدس اسلامی عبادت است .

در این ائین از تعدادی از اهالی خیر روستای رباط مراد که در امر بهسازی دبیرستان پسرانه مالک اشتر این روستا مشارکت داشته اند تجلیل شد .

گالری تصاویر

تجلیل از خیرین روستای رباط مرادتجلیل از خیرین روستای رباط مرادتجلیل از خیرین روستای رباط مرادتجلیل از خیرین روستای رباط مرادتجلیل از خیرین روستای رباط مرادتجلیل از خیرین روستای رباط مراد

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها