Portal_background_image

آئين تجليل از خير شهرستاني حوزه بهداشت و درمان در خمين برگزار شد

طی مراسمی با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی و جمعی از خیرین شهرستان از مهندس محسن عارف نیا خیر شهرستانی حوزه بهداشت و درمان تجلیل شد .

در این آئین فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : یکی از حوزه هایی که مورد توجه ویژه دولت دولت تدبیر و امید قرار گرفته است ارتقاء حوزه سلامت و تحول نظام سلامت است که در این راستا حضور خیرین در کنار دولت نقش بسزایی در تحقق اهداف دولت در این زمینه داشته است که ساخت بخش ام آر ای ، بازسازی بخش زایشگاه ، شروع عملیات احداث اورژانس مجهز و... در بیمارستان امام خمینی (ره) از جمله این موارد است .

احمد طهرانی در ادامه افزود : مشارکت خیرین سلامت شهرستان نوید بخش آن است که در آینده نزدیک خمین می تواند به قطب سلامت استان مرکزی تبدیل شود و زمینه پاسخگویی به بیماران استان های همجوار را نیز فراهم کند.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم تکریم خیرین افزود : خیرین به تاسی از مولای متقیان علی (ع) به مردم خدمت می کنند و هیچگونه انتظاری از مردم ندارند ولی ما و سایر مسئولان شهرستان حمایت و تکریم از خیران را وظیفه خود می دانیم و برگزاری این مراسم نیز کوچکترین کاری است که ما در قبال این لطف و بزرگواری خیرین می توانیم انجام بدهیم .

در این آئین با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خیر شهرستانی مهندس محسن عارف نیا بانی پروژه احداث اورژانس مجهز بیمارستان امام خمینی (ره) خمین تجلیل شد . 

گالری تصاویر

تجلیل از خیر اورژانس سازتجلیل از خیر اورژانس سازتجلیل از خیر اورژانس سازتجلیل از خیر اورژانس سازتجلیل از خیر اورژانس سازتجلیل از خیر اورژانس سازتجلیل از خیر اورژانس ساز

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها