Portal_background_image

آئين گراميداشت روز كارگر در شهرداري خمين برگزار شد

به مناسبت روز کارگر ، آئین گرامیداشت این روز با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، شهردار و اعضای شورای شهر و جمعی از کارگران شهرداری خمین در محل شهرداری برگزار شد .

در این مراسم فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : کارگران ذخیره ها ومنابع این کشور هستند و ما باید این منابع مولد وجهاد گران بزرگ عرصه خدمت ونهضت را یاری کنیم ودستشان را ببوسیم چون موتور متحرکه پیشرفت این جامعه به دست اینها حرکت می کند .

وی در ادامه با اشاره به نقش مهم واساسی کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت : انقلاب اسلامی همانطوری که در شکل گیری خودش شاهد پشتیبانی وحضور قشر کارگری بود قطعا در ادامه راه خودش هم نیازمند حضور وتلاش این قشر خواهد بود .احمد طهرانی در ادامه افزود : این قشر عزیز بعد از پیروزی انقلاب نیز با حضور خود در جبهه های جنگ نقش اساسی در پیروزی جنگ داشتند وتعداد زیادی از آنها به خیل شهدا وایثارگران پیوستند ودر دوران پس از جنگ نیز این قشر نقش موثری در رشد و شکوفایی صنعت کشور داشتند وارتقاء تولید امروز کشور نتیجه تلاش همین قشر زحمتکش است .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه افزود : امروز توسعه ایران اسلامی در گرو همت کارگران است و بدون تلاش جامعه کارگری و فعالان بخش های مختلف اقتصادی طعم شیرین توسعه و پیشرفت را نخواهد چشید.

در پایان این مراسم نیز از تعدادی از کارگران شهرداری خمین با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد .

گالری تصاویر

جشن کارگری در شهرداریجشن کارگری در شهرداریجشن کارگری در شهرداریجشن کارگری در شهرداریجشن کارگری در شهرداری

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها