Portal_background_image

آموزشگاه بهورزي شهرستان خمين افتتاح شد

بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و همزمان با دومین روز از این دهه و طی مراسمی با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و دکتر جواهری سرپرست دانشکده علوم پرشکی خمین ، آموزشگاه بهورزی شهرستان در محل مرکز بهداشت خمین افتتاح شد .

در حاشیه این مراسم ابتدا سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین اظهار داشت : با افتتاح آموزشگاه بهورزی خمین ، دوازدهمین دوره آموزش بهورز در خمین نیز آغاز می گردد .

وی در ادامه افزود : این بهورزان پس از اتمام تحصیل در خانه های بهداشت روستایی مشغول به فعالیت خواهند شد .

جواهری در ادامه افزود : در حال حاضر تعداد 12 زن و 8 نفر مرد در این آموزشگاه تحصیل می کنند که برای آموزش این تعداد در طی دوسال مبلغ یک 10 میلیارد ریال هزینه خواهد شد .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته جهت ارتقای شاخص های بهداشت و درمان توسط دولت اظهار داشت : تامین سلامت آحاد جامعه و توسعه شاخص های بهداشت و درمان یکی از وظایف حاکمیت است .

وی در ادامه افزود : توسعه بهداشت و درمان در اقصی نقاط کشور یکی از مصادیق عدالت اجتماعی است و حضور بهورزان در روستاها نیز یکی از اقدامات مهم برای تحقق این موضوع است .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به اقدامات بسیار خوب صورت گرفته در زمینه ارتقای شاخص های بهداشتی در کشور در 40 سال گذشته افزود : افزایش خانه های بهداشت در روستاها علی رغم کاهش جمعیت روستایی ، نشان از عزم دولت برای توسعه بهداشت و درمان در سطح کور و حتی دورترین نقاط ایران اسلامی دارد .

گالری تصاویر

افتتاح آموزشگاه بهورزیافتتاح آموزشگاه بهورزیافتتاح آموزشگاه بهورزیافتتاح آموزشگاه بهورزیافتتاح آموزشگاه بهورزی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها