Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : آموزش و پرورش مهد تربيت نيروي انساني براي آينده كشور است .

فرماندار شهرستان خمین در نشست با مدیر و معاونین آموزش و پرورش اظهار داشت : آموزش و پرورش مهد تربیت نیروی انسانی برای آینده کشور است .

در این نشست فرماندار شهرستان خمین با اشاره اهمیت آموزش وپرورش و لزوم توجه و تلاش در جهت ارتقای سیستم آموزشی شهرستان اظهار داشت : محور توسعه هر جامعه ای آموزش وپرورش آن جامعه است وما نیز برای جبران کمبودهای شهرستان توجه به آموزش و پرورش را در اولویت کاری خود قرار داده ایم .

وی در ادامه افزود : آموزش و پرورش مهد تربیت نیروی انسانی برای آینده کشور است و به منظور انجام این رسالت سنگین نیاز است که تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان با نظام تعلیم و تربیت هم نوایی داشته باشند.

سید مهدی ساداتی در ادامه با اشاره به نزدیکی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا گفت : در اجرا و نظارت بر چگونگی روند انتخابات از مشارکت نیروهای توانمند آموزش و پرورش استفاده می شود و درصد بالایی از دست اندرکاران برگزاری انتخابات را قشر زحمت کش فرهنگیان شهرستان تشکیل می دهند .

وی در ادامه با اشاره به اینکه  استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغ نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری ممنوعیت قانونی و شرعی دارد افزود : مدیران و رؤسای دستگاه‌های اجرایی این شهرستان بویژه فرهنگیان باید از هرگونه استفاده از امکانات دولتی در تبلیغات انتخاباتی برای نامزدها پرهیز کنند و کاندیداهای احتمالی شوراها نیز حق ندارند از ظرفیت مدارس و دانش آموزان برای تبلیغات انتخاباتی خود استفاده کنند .

گالری تصاویر

نشست با مدیر و معاونین اموزش وپرورشنشست با مدیر و معاونین اموزش وپرورشنشست با مدیر و معاونین اموزش وپرورش

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها