Portal_background_image

آيين معارفه و تجليل از پزشكان متخصص خمين برگزار شد

آئین معارفه و تجلیل از پزشکان متخصص خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی خمین در محل فرمانداری برگزار شد .

در این آئین فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت :  کاهش دغدغه درمانی مردم از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

احمد طهرانی افزود: وضعیت کنونی بهداشت و درمان قابل سنجش با دوران قبل از انقلاب نیست.

وی بیان کرد: پیش از انقلاب اسلامی همه داروها از خارج از کشور تامین می‌شد و بیماران برای درمان نیاز به سفر به خارج از کشور داشتند که در حال حاضر با نگاهی دقیق می‌توان به ثمرات انقلاب پی برد.

فرماندار شهرستان خمین تصریح کرد: امام راحل با تزریق خودباوری به مردم ایران توانست وضعیت پزشکی را به گونه‌ای تغییر دهد که نیاز پزشکی و بیشتر تخصص های پزشکی کشور با توان داخل جبران شود.

احمد طهرانی تاکید کرد: بسترهای لازم برای ارایه خدمات درمانی و آسایش پزشکان متخصص در این شهرستان فراهم است و امید می رود که با فراهم شدن زیر ساخت های لازم شاخص های بهداشتی و درمانی این شهرستان افزایش یابد.

در ادامه سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین نیز گفت : 12 پزشک متخصص در مراکز درمان دولتی این شهرستان جذب شدند.

وی در ادامه افزود :  2 پزشک طب اورژانس، 2 رادیولوژیست و پزشک داخلی، زنان و زایمان، ارتوپدی، توانبخشی، عفونی، بیهوشی، ارولوژی و کودکان هر کدام یک نفر به چرخه درمان تخصصی این شهرستان پیوستند

جواد جواهری اظهار داشت: در مجموع 39 پزشک متخصص در بیمارستان امام خمینی(ره) و کلینیک بیمارستانی این شهرستان فعالیت دارند و حضور متخصصان جدید در این شهرستان بی سابقه بوده است.

وی، بهبود شبکه بهداشت و درمان به دانشکده علوم پزشکی را دلیل حضور و فعالیت پزشکان متخصص در این شهرستان اعلام کرد.
سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی خمین بیان کرد: اکنون در خمین 95 پزشک عمومی و متخصص فعالیت دارندو یک بیمارستان در حال خدمات رسانی است و بیمارستان دیگری با ظرفیت 130 تختخواب درحال ساخت است که 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 

وی بیان کرد: بیمارستان امام خمینی (ره) خمین با تجهیزات پیشرفته، 49 خانه بهداشت، 13 مرکز خدمات جامع سلامت و چهار پایگاه سلامت با پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان راه اندازی، مرمت و بهسازی شده است.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی خمین گفت: با فراهم کردن این زیر ساخت ها میزان دسترسی به خدمات بهداشتی به 100 درصد رسیده است.

جواهری افزود: شمار پزشک عمومی خمین از پنج به 50 نفرو متخصصان از سه به 39 نفرمعادل 13 برابر در چهار دهه گذشته افزایش یافته است.

وی بیان کرد: در سال 71 دانشکده پرستاری در خمین با یک رشته پرستاری و 25 دانشجو راه اندازی شد که با افزوده شدن رشته های تحصیلی در سال های اخیر، پنج رشته با 400 دانشجو در آن فعال است.

جواهری افزود: با بهبود شبکه بهداشت و درمان به دانشکده و برخورداری از اعتبار ملی و شاکله سازمانی در سال 95 تحول بزرگ دیگری در حوزه بهداشت و درمان خمین روی داد. 

گالری تصاویر

معارفه پزشکان کتخصصمعارفه پزشکان کتخصصمعارفه پزشکان کتخصصمعارفه پزشکان کتخصصمعارفه پزشکان کتخصصمعارفه پزشکان کتخصصمعارفه پزشکان کتخصصمعارفه پزشکان کتخصص

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها