Portal_background_image

اختتاميه سومين دوره مسابقات سراسري قرآن گروه هاي پرستاري كشور در شهرستان خمين برگزار شد

اختتامیه سومین دوره مسابقات سراسری قرآن گروه های پرستاری کشور در شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، سید عباس کشفی معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری کشور و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان در محل حسینیه بیت قدیمی حضرت امام (ره) در خمین برگزار شد .

در این آئین ابتدا معاون فرهنگی سازمان نظام پزشکی کشور گفت: سه هزار پرستار در سامانه داوطلب به منظور ارائه خدمات در اردوهای جهادی، حوادث و بلایای طبیعی ساماندهی شدند.

وی در ادامه افزود : این سامانه مدت یک ماه است که با هدف ارائه خدمات تخصصی پرستاران در اردوهای جهادی مناطق محروم طبیعی راه اندازی شده است.

کشفی داد: به منظور توانمندسازی و مهارت افزایی پرستاران داوطلب عضو این سامانه، اردوهای آموزشی برای آنها برگزار می شود.

معاون فرهنگی سازمان نظام پزشکی کشور اظهار داشت: پرستاران داوطلب شامل اتاق عمل، بیهوشی، پرستاران و بهیاران سراسر کشور می شود.

کشفی با بیان اینکه از ابتدای سال سه جشنواره با حضور پرستاران برگزار شده است، افزود: جشنواره های فرهنگی و ورزشی، قرآن و عترت و عکس در سطح ملی برگزار شده است.

وی تاکید کرد: جشنواره فرهنگی و ورزشی به عنوان بزرگترین تجمع پرستاران امسال با حضور 700 پرستار در همدان و در رشته های مختلف ورزشی برگزار شد.

معاون فرهنگی سازمان نظام پزشکی کشور در ادامه افزود : مرحله نهایی سومین دوره مسابقات سراسری قرآن گروه های پرستاری با حضور 50 پرستار اتاق عمل، هوشبری در بیت امام خمینی(ره) برگزار گردید که تعداد 20 شرکت کننده خواهر در رشته ترتیل و 30 شرکت کننده برادر رشته های ترتیل، تحقیق و اذان به رقابت پرداختند .

گشفی تصریح کرد : تعداد 250 پرستار در مرحله اول این دوره از مسابقات که در ماه مبارک رمضان برگزار گردیده بود شرکت نموده و 50 پرستار برگزیده به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

در ادامه امام جمعه خمین نیز گفت: ایمان به قرآن و نشر معارف باید مورد توجه قاریان و حافظان کتاب وحی قرار گیرد.

حجت الاسلام سید علی حسینی پور افزود: پرستاران با اتکا به دانش و توکل به خدا از تمام توان تخصصی خود برای درمان بیماران استفاده می کنند.

امام جمعه خمین اظهار داشت: قرآن کریم به عنوان کتابی انسان ساز و هدایتگر به تمام جوامع انسانی تعلق دارد. 

در پایان این دوره از مسابقات نیز سه نفر برتر هر رشته معرفی و با اهدای لوح سپاس و هدایایی مورد تجلیل قرار گرفتند .

گالری تصاویر

اختتامیه مسابقات قرآن پرستاراناختتامیه مسابقات قرآن پرستاراناختتامیه مسابقات قرآن پرستاراناختتامیه مسابقات قرآن پرستاراناختتامیه مسابقات قرآن پرستاراناختتامیه مسابقات قرآن پرستاراناختتامیه مسابقات قرآن پرستاران

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها