Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : ارتقاي شبكه بهداشت و درمان شهرستان خمين به دانشكده علوم پزشكي بهترين فرصت براي ارتقاي تخصصي و كيفي شاخص هاي سلامت و بهداشت و درمان در زادگاه امام راحل است.

فرماندار شهرستان خمین در جلسه هماهنگی انتزاع دانشکده علوم پزشکی خمین از دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار داشت : ارتقای شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمین به دانشکده علوم پزشکی بهترین فرصت برای ارتقای تخصصی و کیفی شاخص های سلامت و بهداشت و درمان در زادگاه امام راحل است.

~~جلسه هماهنگی انتزاع دانشکده علوم پزشکی خمین از دانشگاه علوم پزشکی استان با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین ، رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ، طاهر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی و رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی خمین در محل سالن جلسات فرمانداری خمین برگزار شد .
در این جلسه ابتدا فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : ارتقای شبکه بهداشت و درمان به دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در سایه همدلی، انسجام و وحدت مسئولان این شهرستان و پیگیریهای مستمر میسر شد. وی در ادامه افزود : امروز مردم به خوبی به خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید در خمین واقفند و ارتقای شبکه بهداشت و درمان به دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هدیه دولت خدمتگزار به مردم شریف شهرستان خمین است .
سید مهدی ساداتی در ادامه افزود : برخورداری این شهرستان از دانشکده علوم پزشکی بهترین فرصت برای ارتقای تخصصی و کیفی شاخص های سلامت و بهداشت و درمان، توسعه اجتماعی، اقتصادی و علمی در زادگاه امام راحل است.
فرماندار شهرستان خمین در ادامه ضمن تقدیر از حضور خیرین در حوزه بهداشت و درمان افزود : کمک های مادی خیران سلامت در این شهرستان در مقایسه با بخش دولتی بسیار قابل ملاحظه است و قطعا استفاده از پتانسیل بخش خصوصی در ارتقای کیفیت خدمات بهداشت و درمان در شهرستان موثر بوده است .
در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز اظهار داشت : اجرای برنامه تحول سلامت توسط دولت تدبیر و امید یک طرح بی سابقه در کشور بوده است و دغدغه های سرسام آور درمانی را برای مردم وبویژه روستاییان کاهش داد .
وی در ادامه افزود : در طی سه سال گذشته در زمینه ارتقای حوزه بهداشت و درمان در استان اقدامات خوبی صورت گرفته است و  مبلغ 150 میلیارد تومان برای اجرای طرح تحول سلامت در استان مرکزی تخصیص یافته است که از این اعتبار ، مبلغ 100 میلیارد تومان جهت تحقق طرح تحول سلامت و کاهش پرداختی های بیماران به مراکز درمانی و 50 میلیارد تومان نیز جهت اجرای طرح هایی منجمله طرح افزایش زایمان طبیعی ، نوسازی مراکز پزشکی ، خرید داروهای نایاب و تخصصی و... هزینه گردیده است .
در ادامه نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: اجرای برنامه تحول نظام سلامت در دولت یازدهم کشور را از بحران درمانی عبور داد و اقدامات انجام شده در این حوزه ستودنی است.
وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش های رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص ارتقای شبکه بهداشت و درمان شهرستان  به دانشکده علوم پزشکی گفت: راه اندازی دانشکده علوم پزشکی با پیگیری چندین ساله مسئولان شهرستانی و استانی، وزارت بهداشت و درمان در زادگاه امام راحل صورت گرفت و قطعا این اتفاق در کیفی سازی خدمات اثرگذار است.
در ادامه جلسه نیز در خصوص تسویه حساب های مالی و شفاف سازی مطالبات دانشکده علوم پزشکی شهرستان خمین از دانشگاه علوم پزشکی استان بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید .

گالری تصاویر

انتزاع دانشکده علوم پزشکیانتزاع دانشکده علوم پزشکیانتزاع دانشکده علوم پزشکیانتزاع دانشکده علوم پزشکیانتزاع دانشکده علوم پزشکیانتزاع دانشکده علوم پزشکی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها