Portal_background_image

از حافظان نظم وامنيت شهرستان خمين تجليل شد

به مناسبت هفته نیروی انتظامی و طی مراسمی با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و نجاری بخشدار مرکزی از حافظان نظم وامنیت شهرستان خمین خمین تجلیل شد .

در این مراسم ابتدا فرمانده انتظامی شهرستان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی شهرستان خمین در شش ماهه اول سال جاری اظهار داشت :  این شهرستان بعد از اراک در پیشگیری از وقوع سرقت در جایگاه دوم و در کشفیات مواد مخدر گل در جایگاه اول قرار دارد.

وی در ادامه افزود : پیشگیری از وقوع جرم و کاهش موارد آن در اولویت برنامه های پلیس این شهرستان است. 

وی اظهارداشت : به دلیل موقعیت جغرافیایی این شهرستان ،کشف سرقت و دستگیری سارقان واحد ستادی و تخصصی فعال شد و در نیمه نخست امسال سه باند سارقان احشام در این شهرستان متلاشی شد.

فرمانده انتظامی خمین ادامه داد: در نیمه نخست امسال 170 سارق نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است و با تدابیر لازم میزان کشفیات سرقت در مقایسه با مدت مشابه قبل 11 درصد افزایش یافته است.

سرهنگ عزیزی افزود: با تلاش نیروی‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف مواد مخدر در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 52 درصد افزایش یافته و 372 نفر در رابطه با حمل، توزیع و استعمال مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند.

وی در ادامه به اجرای طرح‌های انضباط ترافیکی در خمین اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح‌ انضباط ترافیکی و طرح مدارس در سال جاری توسط پلیس 23 درصد تصادفات فوتی خمین کاهش یافته است.

فرمانده انتظامی خمین افزود: نقش مشارکت مردم در پیشگیری و کشف جرایم انکار ناپذیر است و تعامل با مردم اساس برنامه های انتظامی خمین تعریف شده است. 

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز با اشاره به نقش نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت در کشور اظهار داشت : امنیت مقوله مهمی است که بواسطه آن رشد ، توسعه و بالندگی کشور حاصل می شود و انصافا نیروی انتظامی در طول انقلاب خدمات ارزنده ای داشته و نقش تعیین کننده ای در تامین امنیت، نظم و آرامش جامعه ایفاء کرده است.

وی در ادامه افزود : سربلندی وسرافرازی امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش وعزت واقتدار نیروی انتظامی است ونیروی انتظامی امروز با تقویت ایمان خود ودر سایه اطاعت از ولایت فقیه وخدمت به مردم ، در برقراری امنیت موفقیت های بزرگی کسب کرده است .

احمد طهرانی افزود : نیروهای انتظامی ایران با داشتن اعتقاد و تقوا به دین مبین اسلام و آموختن درس ایثار ، شجاعت و شهادت از ائمه معصومین (ع)؛ هیچگاه در انجام وظیفه خطیر خود دچار لغزش نخواهند شد .

فرماندار خمین در ادامه با اشاره به لزوم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تجلیل از حافظان نظم و امنیت خاطرنشان کرد : هفته نیروی انتظامی فرصتی برای آشنایی مردم با تلاش، زحمات و خدمات ارزنده این نیرو های خدوم است.

در این مراسم  از تعداد 33 نفر از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان خمین با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

گالری تصاویر

تجلیل از حافظان نظم وامنیتتجلیل از حافظان نظم وامنیتتجلیل از حافظان نظم وامنیتتجلیل از حافظان نظم وامنیتتجلیل از حافظان نظم وامنیتتجلیل از حافظان نظم وامنیتتجلیل از حافظان نظم وامنیتتجلیل از حافظان نظم وامنیتتجلیل از حافظان نظم وامنیتتجلیل از حافظان نظم وامنیت

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها