Portal_background_image

از خيرين مدرسه ساز شهرستان خمين تجليل شد

طی مراسمی با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و پیرحسینلو مدیر آموزش و پرورش شهرستان از خیرین مدرسه ساز شهرستان در محل مدرسه خیر ساز خسروانی روستای شهابیه تجلیل شد .

در این آئین ابتدا مدیر آموزش و پرورش خمین اظهار داشت : مبلغ 20 میلیارد ریال برای تجهیز و نوسازی مدارس این شهرستان نیاز است.

وی در ادامه افزود : تامین تجهیزاتی همچون سیستم رایانه، دستگاه کپی، اسکن، پرینتر، لوازم اداری و لوازم کارگاهی هنرستانهای فنی و حرفه برای مراکز آموزشی شهرستان ضروری است. 

عبدالرضا پیر حسینلو ادامه داد: ایزوگام، تعمیر سرویس های بهداشتی، آب گرم کن، وسایل گرمایشی و سرمایشی و تعمیر و تجهیز موتورخانه ها نیز از نیازهای ضروری بخش عمرانی مدارس شهرستان است.

مدیر آموزش و پرورش خمین گفت : تامین تجهیزات به روز همچون وسایل مورد نیاز آزمایشگاه و کارگاه ها برای مدارس، مهمترین نیاز مراکز آموزشی در این شهرستان است. 

پیرحسینلو ادامه داد : 2 مدرسه خیرساز در روستای ریحان و شهابیه با سرمایه گذاری 40 میلیارد ریال توسط خیران، سال گذشته ساخته شد. 

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز گفت : خیران همواره در حوزه های سلامت و مدرسه سازی در کنار مسئولان هستند چراکه مسئولان به تنهایی نمی توانند مشکلات را حل کنند.

 احمد طهرانی افزود: مدرسه مهمترین محل تربیت نسل فردا است و ساخت فضاهای آموزشی می تواند به رشد علمی و اخلاقی جامعه کمک کند.

در ادامه رییس مجمع خیران مدرسه ساز خمین نیز گفت: خیران این شهرستان سال گذشته ساخت سه مدرسه و پژوهش سرای دانش آموزی را متعهد شدند.

 علی اکبر محمدی افزود: مرکز آموزشی «پریدخت حقیقی» تا کنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امید است در سال تحصیلی جدید به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: 40 میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز این مدرسه از محل نوسازی مدارس و سرمایه گذاری یکی از خیران نوعدوست شهرستان هزینه شده است.

رییس مجمع خیران مدرسه ساز خمین اظهار داشت: عملیات اجرایی مرکز آموزشی 12 کلاسه خیر ساز دیگری نیز آغاز شده است.

محمدی گفت: پژوهشسرای دانش آموزی شهرستان در سه طبقه شامل یک طبقه تجاری، کتابخانه، رصدخانه، آزمایشگاه وکارگاه پژوهشی برای معلمان و دانش آموزان ساخته می شود.

وی افزود: ساخت و تجهیز این پژوهشسرا به 100 میلیون ریال اعتبار نیاز دارد که این اعتبار از محل نوسازی مدارس و مشارکت خیران نیک اندیش تامین می شود.

 در پایان این آئین نیز از تعدادی از خیرین مدرسه ساز شهرستان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد .

گالری تصاویر

تجلیل از خیرین مدرسه سازتجلیل از خیرین مدرسه سازتجلیل از خیرین مدرسه سازتجلیل از خیرین مدرسه ساز

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها