Portal_background_image

اعتبار نامه نماينده مردم خمين در مجلس شوراي اسلامي اعطا شد

طی مراسمی با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، نظری نماینده متنخب مردم شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات شهرستان ، اعتبارنامه علیرضا نظری نماینده منتخب مردم خمین در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط فرماندار به وی اعطا شد .

در این مراسم فرماندار شهرستان خمین حضور مردم این شهرستان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را حدود ۴۷ درصد اعلام کرد و گفت: این رقم از میانگین کشوری بیشتر است.

احمد طهرانی در ادامه افزود: ۳۸ هزار و ۳۹ نفر از مردم این شهرستان در این دوره از انتخابات شرکت کردند.

وی حضور گسترده مردم در انتخابات را پشتوانه بسیار مهمی برای نظام اسلامی و مایه اقتدار کشور دانست واظهار داشت: هیاتهای اجرای و نظارت در خمین برای ایجاد فضای رقابتی و برگزاری انتخابات سالم در این شهرستان تلاش کردند.

فرماندار شهرستان خمین گفت: حضور گسترده مردم در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس و تایید انتخابات این حوزه انتخابیه توسط شورای نگهبان ،رقابت و سلامت انتخابات خمین را نشان می‌دهد.

احد طهرانی بیان کرد: ملت پرافتخار ایران، نظام اسلامی را دوست دارند و در کنار نارضایتی‌هایی که دارند در عرصه انتخابات بصیرت خود را به نمایش گذاشته و با مشارکت پرشور خود در انتخابات، توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

وی تاکید کرد:کاندیدایی که موفق شد بیشترین آرا را کسب کند ، نماینده تمام اقشار مردم خمین در مجلس شورای اسلامی است و باید برای توسعه و پیشرفت این شهرستان تلاش کند.

فرماندار شهرستان خمین افزود: نمایندگان مجلس در ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی برای آبادانی این شهرستان اقدامات خوبی انجام داده اند.

احمد طهرانی ادامه داد: منتخب مردم خمین در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ظرفیت‌های حوزه های کشاورزی، صنعت و گردشگری شهرستان را در سطح ملی و بین‌المللی معرفی کند.

وی گفت: پس از تقدیم اعتبار نامه منتخب مردم خمین، پرونده انتخابات یازدهمین  دوره از مجلس شورای اسلامی در این شهرستان بسته می شود.   

در پایان این مراسم نیز اعتبارنامه علیرضا نظری نماینده منتخب مردم خمین در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط فرماندار به وی اعطا شد .

گالری تصاویر

اعطای اعتبار نامهاعطای اعتبار نامهاعطای اعتبار نامه

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها