Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : ايرنا به رسالت حرفه اي در انعكاس خدمات دولت خوب عمل كرده است .

فرماندار شهرستان خمین در نشست با رئیس خبرگزاری ایرنا استان مرکزی اظهار داشت : ایرنا به رسالت حرفه ای در انعکاس خدمات دولت خوب عمل کرده است .

در این نشست فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : خبرگزاری ایرنا در زادگاه امام راحل به احترام معمار کبیر انقلاب راه اندازی شد و این رسانه ملی باید روز به روز مدارج ارتقا را بپیماید . وی در ادامه افزود : خبرگزاری ایرنا به رسالت حرفه ای در انعکاس خدمات دولت خوب عمل کرده است و تاثیر، نفوذ و سرعت انتشار اخبار این رسانه مطلوب است.
سید مهدی ساداتی در ادامه به تاثیر گذاری این رسانه در انعکاس، مشکلات و محرومیت های شهرستان پرداخت و بیان کرد: با انعکاس به موقع توانمندی ها و در عین حال مشکلات و نواقص، رابطه دولت - ملت تقویت شده و تلاش و پیگیری مسئولان در راستای توسعه شتاب می گیرد.
وی ادامه داد: رسانه ها حرف کلیدی را می زنند و در سیاست گذاری مسئولان نقش آفرینند و خبرگزاری ایرنا این مهم را به خوبی انجام داده و خروجی آن توجه ویژه مسئولان نظام و دولتمردان به توسعه زادگاه امام راحل است.
سید مهدی ساداتی اظهار کرد: ایرنا در خمین با وجود کمبود نیروی انسانی و نداشتن مکانی ثابت و مستقل در سال های اخیر اخبار این شهرستان را به موقع پوشش داده است.
فرماندار شهرستان خمین افزود: جایگاه خمین با شهرستان های دیگر استان متمایز است و بایستی بستری فراهم شود تا دفتر خبرگزاری ایرنا نگین مجموعه خبری استان مرکزی باشد.
وی، خواستار ارتقاء دفتر خبرگزاری در خمین شد و افزود: می طلبد که بنیه نیروی انسانی و امکانات این دفتر تقویت شده وسرپرست برای این دفتر معرفی شود.
در ادامه رئیس خبرگزاری ایرنای استان مرکزی نیز در این نشست گفت : شهرستان خمین به عنوان زادگاه امام راحل دارای توانمندی و پتانسیل فرهنگی و تاریخی است که سازمان خبرگزاری با در نظر گرفتن این مهم اقدام به راه اندازی دفتری مستقل کرد.
حسین مهدی زاده اصفهانی افزود: مسئولان شهرستان خمین تعامل خوبی با خبرگزاری ایرنا در خمین داشتند و می طلبد حمایت و پشتیبانی از این رسانه ملی مداوم باشد.
وی بیان کرد: ایرنا از همه ظرفیت های خود برای اعتلای رسالت اطلاع رسانی در زادگاه امام خمینی (ره) استفاده خواهد کرد و برای پاسخ گویی به نیازهای حوزه اطلاع رسانی از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

گالری تصاویر

نشست با خبرگزاری استاننشست با خبرگزاری استاننشست با خبرگزاری استان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها