Portal_background_image

تعداد 2 طرح عمراني و خدماتي در شهرستان خمين به بهره برداري رسيد

بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و همزمان با نهمین روز از این دهه تعداد 2 طرح عمرانی و خدماتی با حضور مسئولان شهرستان خمین در روستاهای دهنو و چشمه سفید از توابع بخش مرکزی خمین به بهره برداری رسید .

در حاشیه بهره برداری از این طرح ها فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : طرح عمرانی گازرسانی به خط تغذیه صنایع  و روستای چشمه سفید از توابع خمین بهره برداری شد.

احمد طهرانی افزود: این طرح از محل منابع تبصره ۲ قانون بودجه کشور با اعتبار ۴۹ میلیارد ریال اجرایی شد.

وی ادامه داد: به منظور گازرسانی به صنایع و روستای چشمه سفید  چهار هزار و ۳۶ متر شبکه و خط تغذیه گاز از نوع پلی اتیلن و فولادی اجرا و یک ایستگاه  تقلیل فشار تی بی اس به ظرفیت پنج هزار متر مکعب نصب شد.

احمد طهرانی اظهار داشت: با نصب ۱۶ عدد علمک گاز، بیش از ۱۶ خانوار ساکن در این روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

فرماندار شهرستان خمین یادآور شد : با جایگزین  کردن این سوخت پاک به جای دیگر سوختها ۳۲ هزار لیتر در سال در مصرف فرآورده های نفتی صرفه جویی اقتصادی می شود.

وی در ادامه افزود : مرکز نیکوکاری ثامن الحجج در روستای دهنو نیز یکی از طرح هایی است که امروز به بهره برداری رسید .

مرکز نیکوکاری ثامن الحجج پنجمین مرکز نیکوکاری شعبه مردمی کمیته امداد در شهرستان خمین است و شناسایی نیازمندان و خیران محله و واگذاری امور خیریه به مردم از اهداف راه اندازی این مراکز نیکوکاری است.

گالری تصاویر

افتتاح پروژه های عمرانیافتتاح پروژه های عمرانیافتتاح پروژه های عمرانیافتتاح پروژه های عمرانیافتتاح پروژه های عمرانیافتتاح پروژه های عمرانی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها