Portal_background_image

جشن انقلاب در بيت قديمي حضرت امام (ره) در خمين برگزار شد

بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و همزمان با چهارمین روز از این هفته مراسم جشن انقلاب با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، شهردار و اعضای شورای شهر خمین ، تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان و جمعی از اقشار مختلف مردم در محل بیت قدیمی حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد .

در این مراسم فرماندار شهرستان خمین ضمن تبریک بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت : عزت، اقتدار و غرور ملی در عرصه منطقه و بین المللی دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه افزود : انقلاب اسلامی در عرصه های علمی، نظامی، اقتصادی و اجتماعی پیشرفتهای بسیاری داشته که حاصل این پیشرفت ها استقلال و خودکفایی کشوراست.

احمد طهرانی بیان کرد : انقلاب اسلامی به عنوان یک رویداد بزرگ فرهنگی و عقیدتی در حالی به پیروزی رسید که برخی قدرت های زورگوی جهان، آرمان های آن را بر خلاف تصورات خود می پندارند و با روش های مختلف درصدد انزوای این انقلاب ایران هستند.
فرماندار شهرستان خمین بیان کرد: ایده ها و افکار بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همواره بر این اصول بود که محرومان جوامع انسانی باید استقلال فکری و سیاسی داشته باشند.

احمد طهرانی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) نگاه جهشی فکری و عقیدتی در منطقه و جهان به وجود آورد که به مذاق قدرت های مستکبر و متجاوز خوش نیامد و توطئه ها یکی پس از دیگری به وجود آمد.

فرماندار شهرستان خمین بیان کرد: با این وجود مردم انقلابی ایران اگر چه در طول چهل سال گذشته برای حفظ ارزش های دینی و انقلابی هزینه های بسیاری دادند ما هیچگاه از آرمان ها و اهداف والای انقلاب فاصله نگرفته اند.

وی گفت: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب برای نسل های آینده است.

فرماندار شهرستان خمین افزود: خدمات ارزنده انقلاب اسلامی در بخش راه، بهداشت و درمان، زیرساخت های خدماتی، کشاورزی و صنعت قابل سنجش با پیش از انقلاب نیست.

احمد طهرانی افزود: 149 روستای این شهرستان اینک از نعمت گاز برخوردارند که این نعمت در چهار دهه عمر با برکت انقلاب حاصل شده است.

وی، تعداد خانوار شهری بهره مند از گاز شهری را 21 هزار و 923 خانوار و تعداد خانوارهای روستایی را 10 هزار و 884 خانوار بیان کرد.
فرماندار شهرستان خمین ادامه داد: اینک 99 درصد جمعیت روستایی و 100 درصد جمعیت شهری خمین از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

اجرای سرود 57 نفر توسط دانش آموزان ، اجرای سرود انقلابی توسط کودکان مهد کودک ها ، اجرای مسابقه و.... از جمله برنامه های دیگر این مراسم بود . 

گالری تصاویر

جشن انقلاب بیت امامجشن انقلاب بیت امامجشن انقلاب بیت امامجشن انقلاب بیت امامجشن انقلاب بیت امامجشن انقلاب بیت امامجشن انقلاب بیت امامجشن انقلاب بیت امام

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها