Portal_background_image

جلسه آموزش بازرسين شعب اخذ راي شهرستان خمين برگزار شد

جلسه آموزش بازرسین شعب اخذ رای شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور انصاری رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان ، میرزایی مدیر کل عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری ، موسایی مدیر کل دفتر برنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری استان ، اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان و تعداد بیش از 100 نفر از بازرسان شعب اخذ رای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه ابتدا رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان در خصوص وظایف هیات بازرسی انتخابات در شهرستان منجمله کنترل جریان انتخابات در سطح شهرستان ، حصول اطمینان از انجام صحیح ، دقیق و به موقع وظایف قانونی توسط عوامل اجرایی انتخابات ، دریافت گزارش‌هایی از تخلفات احتمالی در اجرای صحیح مفاد قانون انتخابات و... مطالبی را ارائه نمود .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز با اشاره به وظایف بازرسان انتخابات اظهار داشت : مهمترین وظیفه هیات بازرسی انتخابات حصول اطمینان از اجرای قانون است.

وی در ادامه افزود : در بحث برگزاری انتخابات مهم ترین بحث رعایت اصل بی طرفی و جانبداری است که بازرسان نیز باید مانند سایر اعضای شعب اخذ رای این موضوع را مد نظر قرار دهند .

احمد طهرانی در ادامه افزود : همه ما وظیفه داریم در کنار هم وبا حفظ انسجام ، همدلی و همزبانی همه بسترهای لازم برای برگزاری انتخاباتی با شکوه ، آرام و به دور از حاشیه را فراهم کنیم . 

در ادامه مدیر کل عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری و رئیس هیات بازرسی انتخابات استان نیز اظهار داشت : بازرسان چشم بینای وزارت کشور در شعب اخذ رای هستند و بر روند انتخابات و برگزاری سالم انتخابات نظارت می کنند .

وی در ادامه افزود : همه دست اندرکاران انتخابات باید اوامر مقام عظمای ولایت در خصوص حق الناس بودن آرای مردم را محقق کنند و همه بستر های لازم برای برگزاری یک انتخابات شکوهمند را فراهم نمایند .

غلامعباس میرزایی در ادامه افزود : در بحث برگزاری انتخابات برای ما مهم ترین چیز قانون است و همه اعضای ستاد باید قانون را سرلوحه کار خود قرار دهند و در روز انتخابات هم هر کس انتخاب شود ، این انتخاب ، انتخاب همه مردم خواهد بود و برای ما نیز محترم است .

گالری تصاویر

آموزش بازرسان انتخاباتآموزش بازرسان انتخاباتآموزش بازرسان انتخاباتآموزش بازرسان انتخاباتآموزش بازرسان انتخاباتآموزش بازرسان انتخابات

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها