Portal_background_image

جلسه انتخاب معتمدين هيات اجرايي انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي شهرستان خمين برگزار شد

باستناد ماده 32 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی جلسه انتخاب معتمدين هيات اجرايي انتخابات یازدهمین دوره مجلس شوراي اسلامي شهرستان خمين به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، اعضای هیات نظارت بر انتخابات شهرستان ، اعضای اداری هیات اجرایی و تعداد 30 نفر از معتمدین شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در اين جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات اظهار داشت : در جمهوری اسلامی ایران، اداره حكومت و قانون گذاری در چار چوب اصول قانون اساسی با اداره و نظر ملت تعیین می گردد و برگزاری انتخابات در حقیقت تبلور اراده و خواست مردم می باشد.

وی در ادامه افزود : انتخابات گزینش بهترین هاست و به طوركلی كلمه انتخابات گزینش اصلح فرد یا افرادی از جامعه از طرف مردم تلقی می شود.

احمد طهرانی در ادامه تصریح کرد : اجرای مر قانون در برگزاری انتخابات از مواردی است که دست اندر کاران انتخابات باید سرلوحه کار خود قرار دهند .

وی افزود : صیانت از حقوق کاندیداها و هم چنین آراء مردم یکی دیگر از وظایفی است که اعضای هیات اجرایی باید خود را ملزم به آن بدانند و برای تحقق آن تلاش کنند .

فرماندار شهرستان خمین گفت : تشویق مردم برای حضور پرشور و مشارکت حداکثری در انتخابات نیز از دیگر مواردی است که اعضای هیات اجرایی و نظارت باید با تعامل بستر را برای تحقق این موضوع نیز فراهم کنند .

در ادامه جلسه معتمدین دعوت شده از بين خود تعداد 8 نفر از اعضاي اصلي و 5 نفر از اعضاي علي البدل هيات اجرايي را با رای مخفی انتخاب نمودند که نهایتا آقایان علی محمدی فرزند قدرت ، علی محمدی فرزند محمد نقی ، حسین خسروی ، علیرضا ساعدی ، سعید خسروی ، محمد بیات ، سید جواد رضوی و خانم مهناز نوروزی بعنوان اعضای اصلی و آقایان حیدر خسروی ، عباس شمسی ، محمد علی فرقدان ، حسین سرلک و خانم زهرا ناطقی بعنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شوراي اسلامي شهرستان خمين انتخاب شدند .

گالری تصاویر

انتخاب معتمدینانتخاب معتمدینانتخاب معتمدینانتخاب معتمدین

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها