Portal_background_image

جلسه بررسي آخرين وضعيت طرحهاي اشتغال روستايي شهرستان خمين برگزار شد

جلسه بررسی آخرین وضعیت طرحهای اشتغال روستایی شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور کاظمی سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استان ، صحیحی مدیر امور شعب بانک سینا منطقه مرکزی و جمعی از متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال روستایی در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : بر اساس تفاهم نامه منعقده فی مابین معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ، بنیاد علوی ، بانک سینا و استانداری مرکزی  تا کنون به تعداد 42 طرح تسهیلات اشتغالزایی به مبلغ 108000 میلیارد ریال پرداخت گردیده که این طرحها شرایط را برای اشتغال 147 نفر فراهم نموده است .

وی در ادامه افزود : تعداد 8 طرح به مبلغ 74000 میلیارد ریال در مرحله اخذ وثیقه هستند و تعداد 9 طرح دیگر نیز به مبلغ 12000 میلیارد ریال به بانک عامل معرفی گردیده است که علیرغم تکمیل پرونده به دلیل عدم اعتبار تا کنون موفق به دریافت تسهیلات نگردیده اند .

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه و با عنایت به معرفی طرح ها به بانک و عدم اعتبار مورد نیاز جهت پرداخت تسهیلات به این طرحها مقرر گردید 9 طرح مطرح شده در جلسه در صورت ارائه مدارک و مستندات مورد قبول بانک توسط متقاضیان ، بانک عامل ظرف مدت یکماه نسبت به تامین اعتبار و پرداخت تسهیلات به این طرح ها اقدام نماید .

هم چنین با عنایت به اینکه تعدادی از طرح ها با توجه به پروانه صنفی تولیدی مبلغ 1000 میلیون ریال اعتبار نیاز دارند و بانک سینا نیز در حال حاضر امکان پرداخت ندارد مقرر گردید دفتر امور روستایی استان نسبت به پیگیری از طریق معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری و پرداخت تسهیلات لازم به این طرح ها اقدام نماید .

گالری تصاویر

اشتغال روستاییاشتغال روستاییاشتغال روستاییاشتغال روستایی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها