Portal_background_image

جلسه بررسي مسائل و مشكلات روستاي دهنو برگزار شد

جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای دهنو از توابع بخش مرکزی شهرستان خمین با محوریت رفع مشکلات توسعه اشتغال در این روستا با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، نجاری بخشدار مرکزی خمین و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل دهیاری روستای دهنو برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : یکی از اولویت های اصلی دولت در سطح کشور ، استان و شهرستان ها ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری و حمایت از واحدهای اقتصادی و سرمایه گذاران حوزه اشتغال است .

وی در ادامه افزود : جنگ امروز جنگ در حوزه اقتصادی است و حمایت مسئولان از سرمایه گذاران می تواند ما را در پیروزی در جنگ اقتصادی کمک کند .

احمد طهرانی تصریح کرد : عدم توسعه متوازن اشتغال در کشور باعث مهاجرت مردم از روستاها به سمت شهر گردیده است که در همین راستا دولت تمهیداتی را جهت اعطای تسهیلات ارزان قیمت برای سرمایه گذاران اشتغال در حوزه روستایی اتخاذ نموده است که قطعا می تواند تاثیر بسزایی در رفع مشکل اشتغال و بیکاری بویژه در سطح روستاها داشته باشد .

وی در ادامه افزود : یکی از بسترهای لازم جهت ایجاد اشتغال تامین زیر ساخت هاست که در این زمینه نیز دستگاه های اجرایی باید در حد امکان زیر ساخت های اولیه جهت اشتغال در روستاها را تامین و بستر را برای سرمایه گذاری فراهم نمایند .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه ضمن تقدیر از اعضای شورا و دهیار روستا جهت جذب سرمایه گذاران بومی روستا افزود : ایجاد لکه صنعتی در روستای دهنو در دستور کار مسئولان ذیربط قرار دارد و در طرح بازنگری طرح هادی این روستا لکه صنعتی نیز گنجانده خواهد شد .

وی در پایان از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان خواست تا درخواست های مربوط به ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری را شخصا پیگیری کنند و به نتیجه برسانند .

فرماندار شهرستان خمین بعد از این جلسه از تعدادی از واحد های اقتصادی روستای دهنو منجمله گلخانه سنتی ، کارگاه منبت کاری و پرورش قارچ این روستا نیز بازدید کردند .

گالری تصاویر

جلسه بررسی مشکلات دهنوجلسه بررسی مشکلات دهنوجلسه بررسی مشکلات دهنوجلسه بررسی مشکلات دهنوجلسه بررسی مشکلات دهنو

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها