Portal_background_image

جلسه بررسي مسائل و مشكلات مجتمع آموزشي شهيد كاوه شهرستان خمين برگزار شد

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مجتمع آموزشی شهید محمود کاوه شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، پیر حسن لو مدیر اموزش و پرورش ، حیدری معاون آموزشی آموزش و پرورش و جمعی از مدیران 17 آموزشگاه تحت پوشش این مجتمع در محل مدرسه هدایت روستای ریحان برگزار گردید .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت آموزش وپرورش اظهار داشت : آموزش وپرورش محور توسعه است و با ارتقای سیستم آموزشی و پرورشی در هر جامعه ای ، توسعه همه جانبه آن جامعه نیز محقق خواهد شد .

وی در ادامه افزود : آینده سازان کشور توسط معلمان و فرهنگیان پرورش پیدا می کنند و به عبارتی آینده کشور را حوزه اموزش وپرورش رقم خواهد زد .

احمد طهرانی در ادامه افزود : تحولی که در حوزه سلامت در کشور رخ داد در حوزه اموزش و پرورش نیز باید صورت پذیرد و نخبگان کشور باید به سیستم آموزش وپرورش وارد شوند و این حوزه را ارتقا دهند چون اگر مسائل و مشکلات آموزش و پرورش حل شود قطعا سایر مشکلات کشور نیز مرتفع خواهد گردید .

رئیس شورای اموزش و پرورش شهرستان در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه شاخص های آموزش و پرورش افزود : احصا و بررسی مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش در دستور کار شورای آموزش و پرورش قرار گرفته و تلاش در جهت افزایش میزات تخصیص اعتبارات آموزش و پرورش در سال جاری نیز با همین هدف انجام شده است .

احمد طهرانی در ادامه ، برنامه ریزی درست و مدیریت منابع موجود توسط مدیران مدارس را از جمله مواردی دانست که می تواند بخشی از مشکلات مدارس را مرتفع نماید .

وی در ادامه با تاکید بر لزوم تامین تجهیزات کمک آموزشی برای مدارس شهرستان افزود : فراگیری آموزشهای عملی در کنار آموزشهای تئوری می تواند نقش موثری در ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری در شهرستان داشته باشد .

فرماندار شهرستان خمین تصریح کرد : تغییر نگرش خیرین به حوزه آموزش و پرورش و استفاده از ظرفیت آنها جهت خرید تجهیزات کمک آموزشی می تواند شاخص های آموزشی مدارس شهرستان را ارتقا دهد .

در ادامه جلسه مدیران مدارس 17 گانه زیرمجموعه مجتمع آموزشی شهید کاوه کمبود شدید امکانات کمک آموزشی ، عدم هماهنگی تجهیزات کمک آموزشی موجود با محتوای کتب درسی جدید ، بهسازی ساختمان مدارس ، آسفالت محوطه مدارس و ... از جمله مسائل و مشکلات مدارس تحت پوشش عنوان نمودند . 

گالری تصاویر

بررسی مشکلات مجتمع شهید کاوهبررسی مشکلات مجتمع شهید کاوهبررسی مشکلات مجتمع شهید کاوه

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها