Portal_background_image

جلسه بررسي مسائل و مشكلات محورهاي مواصلاتي شهرستان خمين برگزار شد

جلسه بررسی مسائل و مشکلات محورهای مواصلاتی شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی و مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل ونقل جاده ای استان در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه با توجه به بازدید میدانی از محورهای مواصلاتی و مشاهده وضعیت تخریب محورهای مذکور و تشدید آسیب ها بر اثر بارندگی های اخیر ، در خصوص ترمیم و بهسازی این محورها بحث وتبادل نظر گردید و در خصوص محور خمین – محلات حد فاصل روستاهای میشیجان تا شهابیه مقرر گردید با مساعد شدن وضعیت جوی و در اسرع وقت با همکاری راه وشهرسازی و راهداری حمل ونقل عملیات لکه گیری و روکش آسفالت این محور انجام شود .

در خصوص محور خمین – قورچی باشی نیز مقرر گردید قیر مورد نیاز جهت آسفالت  2 کیلومتر اول این محور توسط راهداری و حمل ونقل تهیه و با همکاری شهرداری قورچی باشی و تامین اعتبار از طریق اعتبارات تملک دارائی های شهرستان نسبت به روکش آسفالت این محور نیز اقدام گردد .

در خصوص آسفالت 8 کیلومتر زیرسازی شده باند دوم محور خمین الیگودرز (انتهای محور) نیز مقرر گردید در اسرع وقت نسبت به برگزاری مناقصه اقدام و پس از تعیین پیمانکار عملیات روکش آسفالت این قسمت نیز اجرا گردد .

در خصوص کمربند شرقی شهرستان (تقاطع غیر همسطح محور خمین محلات ) نیز مقرر گردید عملیات اجرای رمپ های ورودی این تقاطع پس از انتخاب پیمانکار انجام و پس از اتمام عملیات زیر بار ترافیک قرار گیرد .

گالری تصاویر

جلسه بررسی مشکلات محورهای مواصلاتیجلسه بررسی مشکلات محورهای مواصلاتیجلسه بررسی مشکلات محورهای مواصلاتیجلسه بررسی مشکلات محورهای مواصلاتی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها