Portal_background_image

جلسه بررسي مسائل و مشكلات واحدهاي صنعتي شهرستان خمين برگزار شد

جلسه بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی استان ، نعمتی مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی ، حاجی پور رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، آبایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرکزی ، تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی و جمعی از مدیران واحدهای صنعتی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه در خصوص مسائل و مشکلات شرکت های پرشین نوین پرچم ، ویستا اعتماد ایرانیان ، فنی و مهندسی سهند ، شرکت شهریار (تولید لوازم خانگی ) ، شرکت تعاونی لاله پروران (تولید گل ) شرکت مانا انرژی پاک  و شرکت تولید کفش تن تاک بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیم گردید .

در این جلسه مشکلات شرکت پرشین نوین پرچم در خصوص نیاز به تسهیلات جهت سرمایه در گردش و هم چنین اجرای طرح توسعه این شرکت بررسی و مقرر گردید این شرکت نسبت به ثبت در سامانه بهین یاب اقدام تا پس از طی مراحل لازم نسبت به پرداخت تسهیلات جهت توسعه شرکت از محل تبصره 18 اقدام لازم معمول گردد .

در خصوص مشکلات شرکت ویستا اعتماد ایرانیان جهت پرداخت بدهی های معوق تسهیلات ریالی این شرکت نیز بحث و تبادل نظر و مقرر گردید بانک عامل نسبت به اعطای مهلت تا پایان اردیبهشت 99 جهت اقدام در خصوص پرداخت معوقات تسهیلات ریالی این شرکت اقدام کند .

در خصوص مشکلات شرکت فنی و مهندسی سهند با امور مالیاتی و پرداخت بدهی های معوق مالیاتی این شرکت نیز مقرر گردید از طریق امور مالیاتی استان نسبت به تعامل با این شرکت و تقسیط بدهی های مالیاتی این شرکت اقدام شود .

در خصوص مشکلات شرکت شهریار ( تولید کننده لوازم آشپزخانه ) و نیاز این شرکت به تقویت ترانس برق از 30 کیلووات ساعت به 178 کیلوات ساعت نیز مقرر گردید 50 درصد هزینه اجرای این پروژه از طریق شرکت پرداخت و 50 درصد مابقی نیز به صورت اقساط 6 ماهه از این شرکت دریافت گردد .

در خصوص ترخیص ماشین الات وارداتی این شرکت از کشور چین و واردات قطعات لوازم خانگی مورد نیاز این شرکت نیز مقرر گردید از طریق مبادی ذیربط موضوع پیگیری و مرتفع گردد .

در خصوص مشکلات شرکت تعاونی لاله پروران (تولید کننده گل ) و پرداخت اقساط تسهیلات دریافتی توسط این شرکت نیز مقرر گردید ابتدا شرکت لاله پروران نسبت به تعیین تکلیف بدهی های تسهیلات اولیه این شرکت اقدام و بانک عامل نیز اجرای وثایق این شرکت را متوقف نماید و سپس از طریق منابع داخلی بانک عامل نیز نسبت به پرداخت تسهیلات جدید جهت راه اندازی مجدد این شرکت اقدام شود .

در خصوص مشکلات شرکت مانا انرژی پاک و نیاز این شرکت به برق بیشتر جهت اجری پروژه ویفر سازی (مواد اولیه سلول های خورشیدی ) نیز مقرر گردید موضوع از طریق شرکت توزیع برق استان پیگیری و مرتفع گردد . در خصوص آسفالت معابر و خیابان های ناحیه صنعتی شهید سعیدی و محوطه اطراف شرکت مانا انرژی نیز مقرر گردید از طریق شرکت شهرک های صنعتی استان وشهرستان خمین این موضوع پیگیری و اجرایی گردد .

در خصوص مشکلات شرکت تولیدی کفش تن تاک شهرستان و نیاز این شرکت به واگذاری زمین جهت ایجاد کارخانه کفش ، نیاز به دریافت تسهیلات جهت توسعه شرکت و واردات ماشین آلات مورد نیاز نیز مقرر گردید نسبت به تسریع در خصوص واگذاری زمین و هم چنین پرداخت تسهیلات مورد نیاز از طریق بانک توسعه تعاون به این شرکت اقدام لازم معمول گردد .

گالری تصاویر

بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتیبررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتیبررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتیبررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها