Portal_background_image

جلسه بررسي مشكلات روشنايي معابر و تامين آب مصرفي فضاي سبز شهر خمين برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات روشنایی معابر و تامین آب مصرفی فضای سبز شهر خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص خاموشی برخی از معابر و اماکن سطح شهر بر اثر کابل زدگی مقرر گردید نمایندگان شهرداری و توزیع برق شهرستان نسبت به بازدید میدانی از محل و اتخاذ تمهیدات لازم جهت رفع مشکل روشنایی موارد مذکور اقدام لازم معمول نمایند .

در خصوص نصب پایه چراغ های بلوار جدیدالاحداث واقع در حد فاصل میدان 9 دی و میدان شهدای کمره و هم چنین بلوار ولیعصر جنوبی واقع در ابتدای شهرک نخ طلا نیز مقرر گردید ظرف حداکثر 2 هفته شرکت توزیع برق با همکاری شهرداری نسبت به تامین زیر ساخت های لازم ، اجرای فنداسیون و نصب پایه چراغ در محل های مذکور اقدام نمایند .

در ادامه جلسه در خصوص تامین آب مورد نیاز پارکها و فضای سبز سطح شهر نیز بحث و تبادل نظر گردید و با عنایت به افت سطح آب چاه های آب شهرداری در سطح شهر مقرر گردید با توجه به اینکه در حال حاضر آب شرب مورد نیاز شهر از سد کوچری تامین می گردد ، امور آب طبق ضوابط و مقررات نسبت به واگذاری چاههای آب بلااستفاده به شهرداری جهت آبیاری فضای سبز و پارکها اقدام لازم معمول نماید .

گالری تصاویر

جلسه بررسی مشکل روشنایی معابرجلسه بررسی مشکل روشنایی معابرجلسه بررسی مشکل روشنایی معابر

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها