Portal_background_image

جلسه بررسي مشكلات شركت دي آريا پليمر خمين برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات دی آریا پلیمر ( پتروشیمی ) خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : برای اجرای طرح های بزرگ و توسعه صنعت در شهرستان ، تامین زیرساختها از جمله برق  و آب ضروری است و دستگاههای اجرایی مرتبط می بایست نسبت به تامین زیرساختهای لازم برای استقرار صنایع در شهرستان اقدام نمایند .

احمد طهرانی در ادامه افزود : با توجه به اینکه برق یکی از اصلی ترین زیر ساخت های لازم جهت سرمایه گذاری و توسعه صنعت در شهرستان می باشد تسریع در احداث 2 پست 63 کیلو ولت در ناحیه صنعتی شهید سعیدی و ناحیه صنعتی شهدای خرمدشت و همچنین احداث پست 400کیلو ولت در شهرک صنعتی خمین باید در دستور کار مسئولان ذیربط قرار گیرد .

وی در ادامه با اشاره به لزوم حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع اداری برای سرمایه گذاری توسط دستگاه های اجرایی افزود : پتروشیمی خمین که صنعتی خصوصی است و بدون استفاده از تسهیلات اقدام به سرمایه گذاری در زادگاه معمار کبیر انقلاب اسلامی کرده باید به صورت موثری حمایت شود و این حجم از سرمایه گذاری در شهرستانی که بالاترین نرخ بیکاری را در سطح استان مرکزی دارد نیاز به حمایت جدی دارد .

در ادامه جلسه در خصوص مسائل و مشکلات شرکت پتروشیمی خمین بویژه مشکل برق این شرکت بحث وتبادل نظر گردید و با عنایت به تقاضای تامین برق توسط شرکت دی آریا پلیمر به میزان 6/9 مگاوات مقرر گردید شرکت مذکور نسبت به ارائه درخواست فیدر دوم اختصاصی از شرکت توزیع برق شهرستان در اسرع وقت اقدام لازم بعمل آورد .

هم چنین مقرر گردید برق منطقه ای باختر نسبت به تسریع در اجرای دو پست برق 63 کیو ولت ناحیه شهید سعیدی  و ناحیه صنعتی شهدای حرمدشت و پست 400 کیلو ولت شهرک صنعتی خمین اقدام لازم معمول نماید .

گالری تصاویر

بررسی مشکلات پتروشیمیبررسی مشکلات پتروشیمیبررسی مشکلات پتروشیمیبررسی مشکلات پتروشیمی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها