Portal_background_image

جلسه بررسي مشكلات في مابين بيمه تامين اجتماعي با آزمايشگاه هاي شهرستان خمين برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات فی مابین بیمه تامین اجتماعی با آزمایشگاه های شهرستان خمین در خصوص عدم پرداخت مطالبات آزمایشگاه ها از بیمه تامین اجتماعی و عدم پذیرش دفتر چه تامین اجتماعی از طرف آزمایشگاه ها به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور پازوکی مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان و مسئولان درمانگاه تامین اجتماعی و آزمایشگاه های شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : با توجه به اینکه قسمت اعظم جمعیت شهرستان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی می باشند عدم پذیرش دفترچه تامین اجتماعی توسط آزمایشگاه های شهرستان موجب نارضایتی بخش اعظمی از شهروندان گردیده است که می طلبد در اسرع وقت نسبت به رفع این مشکل اقدام شود .

احمد طهرانی در ادامه افزود : پرداخت مطالبات معوق آزمایشگاه ها توسط بیمه تامین اجتماعی یکی از درخواست های بحق آزامایشگاه هاست که باید از طریق بیمه تامین اجتماعی تمهیدات لازم برای حل این مشکل و پرداخت بدهی های معوق این سازمان به آزمایشگاه های شهرستان اتخاذ گردد .

در ادامه جلسه سایر اعضای جلسه نیز در خصوص موضوع جلسه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند و در پایان پس از بحث وتبادل نظر در این خصوص مقرر گردید طی مکاتبه ای با استاندار مرکزی موضوع مطالبات 8 ماهه معوق آزمایشگاه های شهرستان از بیمه تامین اجتماعی و تخصیص اعتبار برای رفع این مشکل پیگیری گردد .

اتخاذ تمهیدات لازم جهت پرداخت علی الحساب بخشی از بدهی های بیمه تامین اجتماعی به آزمایشگاه ها ، عقد تفاهم نامه بین بیمه تامین اجتماعی با آزمایشگاه در خصوص تهاتر حق بیمه ماهیانه پرسنل آزمایشگاه با بخشی از مطالبات معوق آزمایشگاه ها از بیمه تامین اجتماعی و.... از دیگر مصوبات این جلسه بود .

گالری تصاویر

جلسه بررسی مشکلات فی مابین بیمه تامین اجتماعی با آزمایشگاه هاجلسه بررسی مشکلات فی مابین بیمه تامین اجتماعی با آزمایشگاه هاجلسه بررسی مشکلات فی مابین بیمه تامین اجتماعی با آزمایشگاه هاجلسه بررسی مشکلات فی مابین بیمه تامین اجتماعی با آزمایشگاه ها

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها