Portal_background_image

جلسه بررسي مشكلات گلخانه داران شهرستان خمين برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات گلخانه داران شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، شجاعیان دادستان عمومی و انقلاب خمین ، نجاری بخشدار مرکزی خمین ، روسای ادارات شرکت گاز ، توزیع برق ، اتحادیه گل و گیاه و تعدادی از گلخانه داران شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : با شیوع ویروس کرونا در کشور مشاغل زیادی با رکود مواجه گردیدند که گلکاران نیز یکی از اقشاری بودند که به علت خسارت های فراوان با مشکلاتی روبه رو شدند و از پرداخت بدهی خود به شرکت های خدمات رسان منجمله گاز و برق ناتوان شدند و می طلبد که شرکت های مذکور در خصوص نحوه پرداخت معوقات بدهی گلخانه داران همکار ی لازم معمول نمایند . 
احمد طهرانی در ادامه افزود : عدم پرداخت اقساط تسهیلات اعطایی بانکها به گلکاران از دیگر مشکلاتی بود که به علت رکود بازار فروش گل در کشور برای گلکاران ایجاد شد و در این خصوص نیز می طلبد که بانکهای عامل در خصوص استمهال تسهیلات اعطایی به گلکاران مساعدت و همکاری نمایند . 
در ادامه جلسه نیز پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر گردید گلخانه داران داری بدهی به شرکت گاز با مراجعه به این شرکت نسبت به تعیین تکلیف بدهی خود اقدام نمایند .
هم چنین مقرر گردید شرکا گاز در صورت مراجعه گلکاران به این شرکت و تعیین تکلیف بدهی خود ، نسبت به وصل انشعابات قطع شده گلکاران به علت بدهی معوق اقدام نماید . 
هم چنین در خصوص تعیین تکلیف بدهی گلکاران به بانکهای عامل نیز مقرر گردید جلسه تخصصی با حضور روسای بانکهای عامل برگزار و در خصوص تعیین تکلیف و تقسیط بدهی گلکاران به بانکها اتخاذ تصمیم گردد . 
در این جلسه هم چنین در خصوص مشکل برق تعدادی از گلکاران نیز بحث و تبا ل نظر گردید و مقرر شد اتحادیه گل و گیاه شهرستان نسبت به تهیه لیست متقاضیات دریافت انشعاب برق و ارسال آن به شرکت توزیع برق اقدام و شرکت توزیع برق نیز پس از بررسی موضوع و برآورد قیمت اجرای طرح ، نسبت به نصب ترانس برق و اعطای امتیاز برق به متقاضیان بر اساس ضوابط اقدام نماید .

گالری تصاویر

جلسه بررسی مشکلات گلکارانجلسه بررسی مشکلات گلکاران

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها