Portal_background_image

جلسه بررسي نحوه صدور جواز ساخت در روستاهاي فاقد طرح هادي شهرستان خمين برگزار شد

جلسه بررسی نحوه صدور جواز ساخت در روستاهای فاقد طرح هادی شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، بخشداران مرکزی و کمره و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه پس از بحث وتبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر گردید یک کمیته سه نفره متشکل از بنیاد مسکن ، جهاد کشاورزی و بخشداری مربوطه تشکیل و در صورت مراجعه متقاضی جهت صدور جواز اعضای کمیته مذکور در محل حضور پیدا کنند و محدوده مرزی روستا را جهت صدور جواز ساخت در محل مورد درخواست مشخص و صورتجلسه نمایند .

هم چنین مقرر گردید در صورت استعلام بخشداری از دستگاه های مرتبط ، پاسخ استعلام در اسرع وقت از طریق این دستگاه ها تهیه و ارسال گردد .

در خصوص موضوع تفکیک اراضی داخل روستا نیز با توجه به وجود قوانین متعدد در این خصوص مقرر شد جهت تعیین تکلیف نهایی ، موضوع از طریق مراجع مرتبط استانی و ملی پیگیری و طی یک دستورالعمل مشخص و ضابطه مند به فرمانداریها ارسال گردد .

گالری تصاویر

جلسه بررسی نحوه صدور جواز ساخت در روستاهای فاقد طرح هادیجلسه بررسی نحوه صدور جواز ساخت در روستاهای فاقد طرح هادیجلسه بررسی نحوه صدور جواز ساخت در روستاهای فاقد طرح هادیجلسه بررسی نحوه صدور جواز ساخت در روستاهای فاقد طرح هادی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها