Portal_background_image

جلسه درس اخلاق مديران شهرستان خمين برگزار شد

جلسه درس اخلاق مدیران شهرستان خمین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، احمد طهرانی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان در محل دفتر امام جمعه برگزار شد .

در این جلسه امام جمعه خمین اظهار داشت : مطالعه و فرهنگ کتابخوانی باید به عنوان یک ارزش در جامعه به ویژه در بین مسئولان نهادینه شود.

سید علی حسینی پور در ادامه افزود: مطالعه و افزایش اطلاعات توسط مدیران در رشد و توسعه جامعه تأثیرگذار است.

وی با بیان اینکه کتاب ارزشمندترین سرمایه برای زندگی انسان است، ادامه داد: کسی که با کتاب مأنوس شود فردی ممتاز و برتر با ارزش‌های علمی، معنوی و فرهنگی است و مسئولان دستگاه‌های مختلف به مدرک تحصیلی خود اکتفا نکنند.

امام جمعه خمین اضافه کرد: مطالعه باید هدفمند باشد و بهترین کتاب برای مطالعه قرآن کریم است چراکه کتاب وحی تمام دستورات خداوند برای سعادت و سلامت انسان را بیان می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور با انتقاد از افزایش واحدهای دانشگاهی و رشته‌های تحصیلی اظهار داشت: رشته‌های دانشگاهی باید بر اساس نیاز جامعه راه اندازی شود تا زمینه اشتغال جوانان تحصیل کرده فراهم شود.

وی در بخش دیگری از سخنان با تاکید بر کسب رضایت خداوند در تمام امور زندگی گفت: مسئولان نظام برای انجام کارهای خود رضایت خدا را دستور کار قرار دهند.

امام جمعه خمین افزود: عمل صالح در رعایت حقوق دیگران و امر به معروف و نهی از منکر نمایان می‌شود و فریضه مهم امر به معروف به صبر نیاز دارد.

گالری تصاویر

کلاس درس اخلاقکلاس درس اخلاقکلاس درس اخلاقکلاس درس اخلاقکلاس درس اخلاقکلاس درس اخلاق

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها