Portal_background_image

جلسه درس اخلاق مديران شهرستان خمين برگزار شد

دومین جلسه درس اخلاق مدیران شهرستان خمین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، احمد طهرانی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی در محل دفتر امام جمعه برگزار شد .

در این جلسه امام جمعه خمین با اشاره به ایمان به خدا بعنوان یکی از مهم ترین خصیصه های مدیران و کارگزاران نظام اظهار داشت : حضرت امام خمینی (ره) هم به پروردگار و هم به هدف خود و هم به راهی که برای رسیدن به هدف می رفتند ایمان داشتند و در واقع امام راحل راه رسیدن به هدف را راه مستقیم در کنار ایمان به خدا می دانستند .

وی در ادامه افزود : یکی دیگر از ویژگی های حضرت امام این بود که آنحضرت به مردم نیز ایمان داشتند و مدیران ما نیز باید هم به مردم و هم افرادی که در مجموعه اداری انها کار می کنند ایمان داشته باشند و از نقش موثر آنها در پیشبرد امور غافل نباشند .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور در ادامه با اشاره به اهمیت وقت و زمان برای مردم و بویژه مدیران افزود : خداوند در قران به زمان قسم یاد کرده است و این نشان از اهمیت این موضوع دارد و ما نیز باید وقت و زمان را غنیمت بشماریم و بیهوده آن را هدر ندهیم .

وی تصریح کرد : مدیران اگر بخواهند در امور موفق باشند باید به بهترین نحو از عمر کوتاه و حداقل زمان خود که همان ثانیه هاست استفاده کنند .

امام جمعه خمین در ادامه با اشاره به اهمیت مطالعه برای اقشار مختلف مردم بویژه مدیران افزود : مدیران موفق کسانی هستند که همیشه مطالعه دارند و خود را به علم روز مجهز می کنند چون تنها در این صورت است که می توانند به مطالبات جامعه هدف خود پاسخ مناسب بدهند و مسائل و مشکلات آنها را مرتفع نمایند .

وی در ادامه با اشاره به نزدیکی ایام عید غدیر افزود : عید غدیر یکی از مهم ترین اعیاد مسلمانان است و ما باید امسال با یک برنامه ریزی مناسب آئین گرامیداشت این ایام را باشکوه تر از سالهای قبل برگزار کنیم و برای این موضوع از ظرفیت و پتانسیل مردم نیز استفاده کنیم .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور در پایان با اشاره به چهلمین سالگرد برگزاری نماز جمعه در جمهوری اسلامی ایران افزود : نماز ستون دین ما و مهم ترین فریضه الهی است و در بین نمازها نماز جمعه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به قول حضرت امام (ره) نماز جمعه در راس همه امور است فلذا مردم و مسئولان شهرستان باید با اهتمام بیشتری در این فریضه پر فضیلت شرکت کنند .

گالری تصاویر

کلاس درس اخلاق مدیرانکلاس درس اخلاق مدیرانکلاس درس اخلاق مدیرانکلاس درس اخلاق مدیرانکلاس درس اخلاق مدیرانکلاس درس اخلاق مدیران

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها