Portal_background_image

جلسه درس اخلاق مديران شهرستان خمين برگزار شد

هفتمین جلسه درس اخلاق مدیران شهرستان خمین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی در محل دفتر امام جمعه برگزار شد .

در این جلسه امام جمعه خمین با اشاره به اهمیت نماز در دین اسلام اظهار داشت : نماز مهم ترین راه ارتباط بنده با خداوند است فلذا نماز باید با قصد قربت خواند شود چون در غیر اینصورت عبادت بندگان عبادت مطلوبی نخواهد بود .

وی در ادامه افزود : همه کارهایی که بندگان به قصد قربت انجام بدهند عبادت محسوب می گردد و در این بین نماز مهم ترین عبادت هاست .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور تصریح کرد : نماز زمینه ساز سایر عبادت هاست و یکی از نشانه های اصلی حکومت اسلامی نیز اقامه نماز است .

وی در ادامه افزود : در قرآن و آیات و روایات نیز اشاره شده است که وقتی مومن به قدرت و و مکنت می رسد اولین کار مهمی که انجام میدهد اقامه نماز است .

امام جمعه خمین در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز حماسه 9 دی گفت : یکی از ویژگی های مومن علاوه بر داشتن ایمان و اعتقاد ، بصیرت ، وقت شناسی و دشمن شناسی است که مردم مومن ایران در حماسه 9 دی 88 این موضوع را به اثبات رساندند .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور در پایان با اشاره به انتخابات اسفند ماه سال جاری افزود : همه مسئولان وظیفه دارند تا شرایط و بسترهای لازم را برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور و با حضور حداکثری مردم در شهرستان خمین فراهم کنند .

گالری تصاویر

درس اخلاقدرس اخلاقدرس اخلاق

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها