Portal_background_image

جلسه درس اخلاق مديران شهرستان خمين برگزار شد

هشتمین جلسه درس اخلاق مدیران شهرستان خمین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، احمد طهرانی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی در محل دفتر امام جمعه برگزار شد .

در این جلسه امام جمعه خمین با اشاره به اهمیت قرآن و لزوم تلاوت قرآن اظهار داشت : خداوند قران را برای نجات بشر از جهل و تاریکی نازل کرده است .

وی در ادامه افزود : دشمنان اسلام همه تلاش خود را به کار می گیرند تا در جهان فتنه ایجاد کنند و امور غیر واقعی را به صورت واقعی جلوه دهند فلذا برای غلبه بر این توطئه دشمنان باید به قرآن متوسل شویم و از آیات قرآن مدد بجوییم .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور تصریح کرد : تلاوت قرآن به صورت روزانه انسان را از افتادن در چاه جهل و نادانی و ظلمت و تاریکی در امان می دارد .

وی در ادامه با اشاره به شهادت سردار سلیمانی به دست دشمنان اسلام اظهار داشت : سردار سلیمانی یک شخص نبود بلکه یک مکتب بود که در مقابل مکتب های باطل دشمنان ایستاده بود .

امام جمعه خمین در ادامه افزود : مسئولان دستگاه های اجرایی باید پیرو مکتب سردار سلیمانی باشند و فکرشان فکر شهید سلیمانی باشد و برای رسیدن به این مهم باید ایمان داشته باشند که همانا مکتب اصلی و برتر مکتب اسلام است .

وی در ادامه با اشاره به اینکه مدیران نقش موثری در جامعه دارند و کارکنان دستگاه ها از مدیریان خود الگو می گیرند افزود : تکریم ارباب رجوع و برخود مناسب با مراجعین باید در دستور کار مدیران دستگاه های اجرایی قرار داشته باشد .

وی در پایان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و لزوم برگزاری مراسم باشکوه ایام الله دهه مبارک فجر افزود : عزت و اقتدار و جایگاه رفیع ایران اسلامی مرهون خون شهداست و باید با تمام قدرت و با اتحاد ، انسجام و همدلی این اقتدار را حفظ کنیم و ایران اسلامی را از گزند دشمنان مصون نگه داریم .

گالری تصاویر

کلاس درس اخلاق مدیرانکلاس درس اخلاق مدیرانکلاس درس اخلاق مدیرانکلاس درس اخلاق مدیرانکلاس درس اخلاق مدیرانکلاس درس اخلاق مدیران

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها