Portal_background_image

جلسه ساماندهي كاميون هاي حمل مصالح ساختماني شهرستان خمين برگزار شد

جلسه ساماندهی کامیون های حمل مصالح ساختمانی شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه بعد از بحث وتبادل نظر در خصوص نحوه ساماندهی کامیون های حمل مصالح ساختمانی ( آجر ، شن و ماسه ) و قیمت گذاری برای حمل مصالح مقرر گردید جهت ساماندهی کامیون های درون شهری بویژه کامیون های حمل مصالح ساختمانی ، شهرداری در اسرع وقت نسبت به صدور اطلاعیه ثبت نام و صدور کارت عضویت جهت آنان اقدام نماید .

هم چنین در خصوص تعیین نرخ حمل ونقل مصالح ساختمانی نیز مقرر گردید انجمن صنفی کامیونداران شهرستان نرخ پیشنهادی خود را به کمیته ای به ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و عضویت کارشناس فرمانداری ، رئیس اداره تعزیرات و حکومتی و نماینده کامیونداران اعلام تا پس از بررسی ، نرخ نهایی تصویب و اعلام گردد .

هم چنین مقرر گردید بعد از تعیین نرخ نهایی و اعلام از طرف کمیته مربوطه و با هدف حفظ حقوق شهروندی ، معدن داران شن وماسه و متصدیان کوره های آجرپزی نسبت به صدور فاکتور فروش با درج قیمت مصالح بر حسب وزن و هم چنین کرایه حمل مصالح اقدام و یک نسخه از فاکتور مذکور نیز تحویل خریدار گردد .

گالری تصاویر

جلسه ساماندهی کامیون دارانجلسه ساماندهی کامیون دارانجلسه ساماندهی کامیون دارانجلسه ساماندهی کامیون داران

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها