Portal_background_image

جلسه ستاد اجرايي نقش حضرت امام در دفاع مقدس در شهرستان خمين برگزار شد

جلسه ستاد اجرایی نقش حضرت امام در دفاع مقدس در شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور روسای کمیته های هفتگانه زیر مجموعه ستاد در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : بر اساس آخرین تصمیم گیریهای صورت گرفته در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره بزرگداشت 6200 شهید استان و نقش حضرت امام در دفاع مقدس که در استان برگزار شد مقرر گردید اجلاس نقش حضرت امام در دفاع مقدس در روزهای سه شنبه و چهار شنبه 9 و 10 مهر ماه در شهرستان خمین برگزار گردد و کنگره بزرگداشت 6200 شهید استان نیز در تاریخ 12 مهر در اراک برگزار گردد .

احمد طهرانی در ادامه افزود : برگزاری دعای پر فیض ندبه در روز جمعه 13 مهر 98 با حضور اقشار مختلف مردم در محل مصلی امام خمینی (ره) نیز از دیگر برنامه هایی است که در راستای برگزاری این اجلاس در خمین انجام خواهد شد .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه افزود : با عنایت به اینکه کنگره بزرگداشت پدر حضرت امام (ره) در سالهای گذشته با کیفیت بسیار مطلوب در شهرستان خمین برگزار شده است انتظار می رود این اجلاس نیز با همکاری همه دستگاه های اجرایی با شکوه برگزار گردد .

وی در ادامه تصریح کرد : استفاده از ظرفیت اقشار مختلف بویژه سازمان های مردم نهاد جهت اطلاع رسانی در خصوص این جلاس و هم چنین کمک در برگزاری آن و هم چنین دیدار با خانواده های شهدا قبل از برگزاری اجلاس از جمله مواردی است که باید در دستور کار مسئولان کمیته های مربوطه قرار گیرد .

گالری تصاویر

ستاد اجرایی اجلاس نقش حضرت امام در دفاع مقدسستاد اجرایی اجلاس نقش حضرت امام در دفاع مقدسستاد اجرایی اجلاس نقش حضرت امام در دفاع مقدسستاد اجرایی اجلاس نقش حضرت امام در دفاع مقدس

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها