Portal_background_image

جلسه ستاد احياي امر به معروف ونهي از منكر شهرستان خمين برگزار شد

جلسه ستاد احیای امر به معروف ونهی از منکر شهرستان خمین با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، احمد طهرانی فرماندار شهرستان و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل دفتر امام جمعه خمین برگزار گردید .

در این جلسه فرماندار شهرستان با اشاره به اهمیت رعایت حقوق شهروندی در جامعه اظهار داشت : رعایت حقوق شهروندی از مواردی است که می تواند در تحقق فریضه امر به معروف و نهی از منکر تاثیرگذار باشد.

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم مذهبی و جشن ها گفت : هر برنامه ای که در شهرستان برگزاری می گردد باید در چارچوب قوانین شرعی و اسلامی باشد.

در ادامه جلسه امام جمعه خمین نیز با اشاره به افزایش مراکز فروش قلیان و مواد دخانی در شهرستان گفت : باید ادارات مربوطه در خصوص اعطای پروانه کسب و جلوگیری از ازدیاد این مراکز اقدام جدی داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور ادامه داد : شورای امر به معروف باید در ادارات فعال باشند و از ادارات ما شروع شده و به جامعه منتقل شود.

امام جمعه خمین در ادامه نقش آموزش و پرورش در تربیت دانش آموزان و جلوگیری از حرکت به سمت منکرات را نقشی کلیدی عنوان کرد که باید با کار کارشناسی به آن پرداخته شود.

گالری تصاویر

جلسه امر به معروف و نهی از منکرجلسه امر به معروف و نهی از منکرجلسه امر به معروف و نهی از منکرجلسه امر به معروف و نهی از منکر

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها