Portal_background_image

جلسه ستاد احياي امر به معروف ونهي از منكر شهرستان خمين برگزار شد

جلسه ستاد احیای امر به معروف ونهی از منکر شهرستان خمین با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، احمد طهرانی فرماندار شهرستان و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل دفتر امام جمعه خمین برگزار گردید .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : ۳۰ درصد دستگاه های دولتی شهرستان از نظر حجاب و عفاف و صیانت حقوق شهروندی ارزیابی شدند.

احمد طهرانی افزود: نقاط قوت و ضعف نهادهای دولتی در این شاخص پس از تکمیل پیگیری می شود.

وی ادامه داد: طبقه فوقانی شورای شهر به ستاد امربه معروف و نهی از منکر خمین واگذار شده است و امید می رود با سازمادهی آمران به معروف و ناهیان از منکر، تذکر لسانی آموزش داده شود و آسیب های اجتماعی در زادگاه امام راحل کاهش یابد.

در ادامه امام جمعه خمین نیز اظهار داشت : اجرای فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر نیازمند گفتمان فرهنگی قوی و پیوست های موثر در لایه های مختلف جامعه است.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی پور در ادامه افزود:  مسئولان باید نسبت به اجرای این فریضه انسان ساز در جامعه احساس مسئولیت  بیشتری کرده و جدی ترعمل کنند.

وی ادامه داد: کاهش آسیب های اجتماعی و جلوگیری از افزایش منکرات نیازمند همت و توجه اقشار مختلف مردم به فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.

امام جمعه خمین اظهار داشت:  جامعه شاداب در سایه امر به معروف و نهی از منکر حاصل می شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور بیان کرد: حجاب و عفاف  از مصادیق معروف است و  بانوان متعهد بهترین الگو در این زمینه هستند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها