Portal_background_image

جلسه ستاد تنظيم بازار شهرستان خمين برگزار شد

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت تنظیم بازار اظهار داشت : تنظیم بازار یکی از اولویت های اصلی دولت برای ایجاد تعادل در قیمت کالاهاست و با توجه به نزدیکی ایام نوروز توجه به این امر باید در دستور کار اعضای ستاد تنظیم بازار در شهرستان نیز قرار گیرد .

وی در ادامه افزود : برای جلوگیری از گرانفروشی در آستانه سال جدید یکی از عوامل مهم وتاثیر گذار این است که بازرسیهای خود را افزایش بدهیم وبر وضعیت قیمتها بخصوص در ایام پایانی سال نظارت بیشتر ودقیق تری داشته باشیم .

احمد طهرانی در ادامه با تاکید بر لزوم تلاش جهت تامین رفاه و آسایش مردم افزود : ما خدمتگذار مردم هستیم و امروز پاسخگویی شفاف و توضیح منطقی به مردم رویکرد اصلی سیستم اداری شهرستان است و همه مسوولین دستگاه های اجرایی شهرستان باید در جهت تامین رفاه ، آسایش و رضایت مردم تلاش کنند .

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر گردید سازمان تعاون روستایی نسبت به تهیه ، نگهداری و توزیع میوه شب عید در موعد مقرر اقدام نماید.

هم چنین مقرر گردید ادارات صنعت معدن وتجارت ، تعزیرات حکومتی ، مرکز بهداشت و دامپزشکی نسبت به تشدید بازرسی از واحدهای صنفی در خصوص تنظیم بازار شب عید از هم اکنون تا ۲۰فروردین ماه سال آینده برنامه ریزی واقدام نمایند.

در این جلسه با توجه به  اهمیت کنترل خروج دام از شهرستان ، مقرر گردید ادارات ذیربط نظارت وبازرسی های لازم  از میدان دام و مبادی ذیربط را بعمل آورند.

هم چنین مقرر گردید موضوع عدم توزیع بموقع نهاده های دامی بین مرغداران که باعث مشکلات عدیده ای خواهد شد نیز از طریق مبادی ذیربط استان  پیگیری گردد.

گالری تصاویر

ستاد تنظیم بازارستاد تنظیم بازارستاد تنظیم بازارستاد تنظیم بازار

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها