Portal_background_image

جلسه ستاد تنظيم بازار شهرستان خمين برگزار شد

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین تنظیم بازار را یکی از اولویت های اصلی دولت برای ایجاد تعادل در قیمت کالاها دانست و اظهار داشت : با توجه قرار گرفتن در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، توجه به این امر باید در دستور کار اعضای ستاد تنظیم بازار در شهرستان قرار گیرد .

وی در ادامه افزود : برای جلوگیری از گرانفروشی در شهرستان یکی از عوامل مهم وتاثیر گذار این است که بازرسیهای خود را افزایش بدهیم وبر وضعیت قیمتها بخصوص در این ایام نظارت بیشتر ودقیق تری داشته باشیم .

در ادامه جلسه مسئولان ادارات صنعت ، معدن وتجارت ، تعزیرات حکومتی و جهاد کشاورزی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص مصوبات جلسه قبل ستاد تنظیم بازار ارائه نمودند و در پایان پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر گردید اداره صنعت ، معدن وتجارت در خصوص تامین سهمیه و توزیع مناسب لاستیک سواری های شخصی  و همچنین توزیع مناسب گاز مایع نظارت لازم معمول و در جلسه بعد گزارش نماید.

هم چنین مقرر گردید جهاد کشاورزی پیرامون تهیه سهمیه کود شیمیایی شهرستان و نحوه توزیع تدابیر لازم اندیشیده و نظارت لازم بر نحوه توزیع این سهمیه در شهرستان نیز معمول نماید.

در این جلسه هم چنین موضوع نگرانی های شهروندان پیرامون قیمت و نحوه دوگانه سوز نمودن خودروهای شخصی نیز مطرح و مقرر گردید اداره صنعت ، معدن وتجارت با هماهنگی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ضمن تهیه اطلاعات لازم و اطلاع رسانی مطلوب به مردم در این خصوص ، بر عملکرد مراکز دوگانه سوز نمودن خودروها نیز نظارت لازم معمول نماید.

گالری تصاویر

تنظیم بازارتنظیم بازارتنظیم بازارتنظیم بازار

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها