Portal_background_image

جلسه ستاد تنظيم بازار شهرستان خمين برگزار شد

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و اعضای ستاد و دستور کار تنظیم بازار در ایام پایانی سال ، تامین میوه شب عید و پیشگیری از افزایش قیمت کالاها در آستانه عید نوروز در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار د اشت : بازرسان تنظیم بازار این شهرستان به منظور رعایت حقوق شهروندی و رفاه حال مردم، بر بازار آخر سال و واحدهای تجاری نظارت بیشتری داشته باشند.

احمد طهرانی در ادامه افزود: گشت‌های مشترک نظارت بر بازار به ویژه بازار پوشاک و کفش توسط دستگاه‌های متولی و درج قیمت کالاها توسط متصدیان واحدهای صنفی ضروری است.

وی تاکید کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور مراکز عرضه میوه شب عید در تمام مناطق خمین افزایش پیدا کند تا از ازدحام جمعیت جلوگیری شود.

فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اینکه نمایشگاه بهاره در این شهرستان به منظور مقابله با کرونا در زمان مشخص شده برگزار نشد، ادامه داد: برگزاری این نمایشگاه در روزهای آخر سال سبب ضرر به کسبه این شهرستان می شود.

در ادامه رییس اداره تعاون روستایی خمین نیز در این نشست گفت : ۸۰ تن پرتقال و ۴۰ تن سیب در سردخانه این شهرستان برای عرضه در شب عید ذخیره شده است.

علی عبدی افزود: این میوه های ذخیره شده تا ۲۰ درصد، ظرفیت افزایش و کاهش دارد. 

 وی ادامه داد: قیمت عرضه میوه شب عید یک هفته قبل از سال نو اعلام می شود و نحوه توزیع این میوه ها به دلیل بیماری کرونا و پرهیز از ازدحام جمعیت هنوز مشخص نیست.

گالری تصاویر

تنظیم بازارتنظیم بازارتنظیم بازار

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها