Portal_background_image

جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان خمين برگزار شد

در پی بارندگی های اخیر در کشور و شهرستان خمین جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان و محوریت آمادگی جهت مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارندگی ها در شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری خمین برگزار گردید .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به وقوع سیل در تعدادی از استان های کشور منجمله استان فارس اظهار داشت : همه دستگاههای اجرایی شهرستان باید در آماده باش کامل باشند و ماشین آلات و تجهیزات نیز باید آماده به کار باشند تا در صورت نیاز در سریع ترین زمان ممکن بتوان با حوادث احتمالی مقابله کرد .

وی در ادامه افزود : در صورت برودت هوا احتمال بارش برف وجود دارد فلذا می طلبد که عوامل راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان و ماشین آلات آنها نیز در آماده باش کامل باشند تا در صورت لزوم بتوانند در اسرع وقت نسبت به برف روبی محورهای مواصلاتی اقدام کنند .

احمد طهرانی در ادامه افزود : با توجه به وجود منازل قدیمی در روستاها و احتمال تخریب آنها در اثر تداوم بارندگی ها بخشداران مرکزی و کمره باید از طریق دهیاران و شوراها نسبت به اطلاع رسانی به ساکنین این منازل اقدام لازم معمول نمایند .

وی در ادامه افزود : ادارات امور آب و جهاد کشاورزی باید نسبت به بازدید از سدها و بندهای خاکی روستا ها اقدام کنند و در صورت لزوم نسبت به باز نمودن سدها جهت جلوگیری از شکستن انها اقدام کنند .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه افزود : شهرداران خمین و قورچی باشی و بخشداران مرکزی و کمره ضمن اینکه باید در آماده باش کامل باشند باید وضعیت معابر و رودخانه های شهری و روستایی را به صورت لحظه به لحظه رصد کنند و در صورت وجود مشکل در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام کنند . 

گالری تصاویر

ستاد مدیریت بحرانستاد مدیریت بحرانستاد مدیریت بحران

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها