Portal_background_image

جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان خمين برگزار شد

ششمین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری خمین برگزار گردید .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین ضمن تقدیر از زحمات اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان طی دو هفته اخیر اظهار داشت : خوشبختانه در پی بارشهای اخیر در سطح شهرستان خمین مشکل خاصی بوجود نیامد که این موضوع حاصل زحمات شبانه روزی همه دستگاههای اجرایی بویژه اعضای ستاد مدیریت بحران بود.

وی در ادامه افزود : اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان در هر شرایطی باید آمادگی خود را حفظ کنند تا در صورت بروز حوادث احتمالی بتوانند در سریع ترین زمان ممکن نسبت به مقابله با بحران اقدام کنند .

احمد طهرانی در ادامه افزود : با عنایت به اینکه در حال حاضر وضعیت جوی در شهرستان آرام است بخشداران مرکزی و کمره باید با استفاده از ظرفیت دهیاران و ماشین آلات موجود در روستاها در خارج کردن آبهای موجود در سطح مزارع کشاورزی به کشاورزان کمک کنند .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه افزود : دهیاران نیز باید ضمن شناسایی منازل قدیمی و در معرض تخریب واقع در روستاها تمهیدات لازم جهت لایروبی قنوات ، رودخانه ها و مسیل های واقع در روستاها را با همکاری روستائیان را اتخاذ نمایند .

وی در ادامه افزود : در جریان بارندگی های اخیر بخش خصوصی همکاری مناسبی با حوزه دولتی جهت رفع مسائل و مشکلات ناشی از بارندگی در شهرستان و بویژه روستاها داشته است که باید به نحو مقتضی از این افراد نیز تقدیر گردد .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه افزود : سرکشی و بازدید مجدد از سد ها و بندهای خاکی شهرستان باید در دستور کار دستگاه های اجرایی ذیربط قرار داشته باشد و سدها و بندهای خاکی نیز که به صورت غیر اصولی توسط اشخاص ساخته شده اند و احتمال وقوع خسارت توسط آنها در صورت بارندگی وجود دارد باید با حکم قضایی تخریب گردند .

احمد طهرانی در ادامه افزود : احصا و جمع بندی نقاظ ضعف ستاد مدیریت بحران در جریان بارندگی های اخیر و تلاش در جهت رفع این نقایص می تواند توانایی ستاد مدیریت بحران شهرستان جهت مقابله با حوادث احتمالی در آینده را تقویت کند .

گالری تصاویر

ستاد مدیریت بحرانستاد مدیریت بحرانستاد مدیریت بحرانستاد مدیریت بحرانستاد مدیریت بحران

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها