Portal_background_image

جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان خمين برگزار شد

هفتمین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، یاریجانی رئیس دادگستری شهرستان ، شجاعیان دادستان عمومی و انقلاب خمین و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان و دستور کار هماهنگی و آمادگی برای پیشگیری از حوادث احتمالی ناشی از موج جدید بارشها در شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری خمین برگزار گردید .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین ضمن تقدیر از عملکرد اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان در جریان بارندگی های اخیر اظهار داشت : در جریان بارندگی های اخیر در شهرستان نسبت به سایر نقاط کشور خسارت چندانی نداشتیم که این موضوع نیز با تلاش و همیاری اعضای ستاد مدیریت بحران محقق گردید .

وی در ادامه افزود : با توجه به شروع موج جدید بارندگی ها در روزهای آتی در کشور اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان باید همچون گذشته با آمادگی کامل در شهرستان حضور داشته باشند تا در صورت وقوع حوادث احتمالی مشکلی در امداد رسانی به مناطق آسیب دیده نداشته باشیم .

احمد طهرانی در ادامه افزود : بخشداران مرکزی و کمره بعنوان مسئولان ستاد مدیریت بحران در روستاها باید با همکاری دهیاران نسبت به اطلاع رسانی به مردم و بازبینی منازل قدیمی ، سدهای خاکی ، پل ها و .... اقدام کنند .

وی در ادامه افزود : با توجه به اینکه در جریان بارندگی های اخیر نقاط ضعف و قوت شهرستان در زمینه های مختلف مشخص گردید ، اعضای ستاد مدیریت بحران باید نسبت به تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف شهرستان در زمینه مقابله با بحران اقدام کنند

وی در ادامه با اشاره به نیاز مبرم استان های سیل زده به موا غذایی ، خوراک ، پوشاک و... افزود : مسئولان دستگاه های اجرایی و بویژه هلال احمر ، کمیته امداد ، بسیج و.... باید تمهیدات لازم جهت جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان اتخاذ کنند و در اسرع وقت این کمک ها را به مناطق سیل زده اعزام کنند تا شهرستان خمین نیز همچون گذشته بتواند نقش موثری در این اقدام جهادی و انقلابی در کمک به هموطنان ایفا نماید .

گالری تصاویر

ستاد مدیریت بحرانستاد مدیریت بحرانستاد مدیریت بحرانستاد مدیریت بحرانستاد مدیریت بحرانستاد مدیریت بحران

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها