Portal_background_image

جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان خمين برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا در محل سالن جلسات آموزش وپرورش خمین برگزار شد .

در این جلسه ابتدا مدیر آموزش وپرورش شهرستان خمین اظهار داشت : یک هزار دانش آموز دختر و پسر در برنامه ریزی های سه پایگاه مطالعاتی نوروزی این شهرستان شرکت کردند.

وی در ادامه افزود : این پایگاه ها به طور روزانه میزبان 60 دانش آموز داوطلب شرکت در کنکور بودند.

عبدالرضا پیر حسینلو ادامه داد: مشاوران کنکور شهرستان با شرکت در دوره آوزشی با حضور یکی از برترین اساتید مشاوره کشور در پایگاه های مشاوره، پاسخگوی سوالات دانش آموزان شرکت کننده در کنکور امسال هستند.

وی با اشاره ارسال کمک های دانش آموزان و فرهنگیان خمین به مناطق سیل زده گفت: اولین محموله کمک های آموزش و پرورش خمین به ارزش 850 میلیون ریال به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان خمین افزود: دومین محموله این کمک ها در سطح مدارس و توسط خیران مدرسه ساز شهرستان درحال جمع آوری است و تلاش می شود اقلام مورد نیاز هموطنان در این مناطق تهیه و ارسال شود.

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز در این نشست اظهار داشت : امید است با اقدامات انجام شده در پایگاه های مطالعات نوروزی، این شهرستان امسال شاهد پیشرفت چشمگیر دانش آموزان در عرصه ی کنکور باشد.

احمد طهرانی افزود: کنکور یکی از شاخص های توسعه علمی شهرستان است و برای موفقیت در این آزمون بزرگ برنامه ریزی بلند مدت و تدوین برنامه کارآمد ضروری است.

وی ادامه داد: پیشرفت دانش آموزان شهرستان در شاخص امور تربیتی و ورزشی رضایت بخش است و در زمینه توسعه شاخص علمی در کنکور نیز باید نقشه عملیاتی هدفمند در آماده سازی دانش آموزان و بهره گیری موثر از امکانات و معلمان کارآزموده اجرا شود.

فرماندار شهرستان خمین با اشاره به کمک های آموزش و پرورش این شهرستان به هموطنان در مناطق سیل زده استان لرستان ادامه داد: این کمک ها قابل تقدیر است و خیران مدرسه ساز این شهرستان ظرفیت ساخت مدرسه در این مناطق را دارد.

در پایان شورای آموزش و پرورش خمین از سه نفر از خیران مدرسه ساز شهرستان تقدیر شد.

گالری تصاویر

جلسه شورای آموزش و پرورشجلسه شورای آموزش و پرورشجلسه شورای آموزش و پرورشجلسه شورای آموزش و پرورش

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها