Portal_background_image

جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان خمين برگزار شد

دویست و شصت و پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا در محل سالن جلسات آموزش وپرورش خمین برگزار شد .

در این جلسه ابتدا مدیر آموزش وپرورش شهرستان خمین اظهار داشت : به منظور اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان بیکار شهرستان، مجوز راه اندازی مراکز پیش دبستانی به مربیان داده می شود که بر این اساس برای 118 نفر اشتغالزایی می شود.

عبدالرضا پیرحسینلو در ادامه با اشاره به هفته گرامیداشت مقام معلم گفت : در این هفته در قالب جشن بزرگ سپاس معلم  که بمدت 3 شبانه روز با  مراسم شاد و متنوع با حضور کلیه پرسنل آموزش و پرورش برگزار شد ، از 27 معلم نمونه استانی و معلمان ایثار گر که در منزل به دانش آموزان سرطانی آموزش داده اند، تقدیر شد.

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز ضمن قدردانی از اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم در برگزاری مطلوب گرامیداشت هفته معلم اظهار داشت : هفته معلم و روز معلم فرصتي براي برانگيختن افكار عمومي و وجدان ملي در حرمت نهادن به مقام استاد و معلم و بازآفريني نقش بنيادين و پايدار «تعليم و تربيت» در كشور است .

احمد طهرانی در ادامه افزود : معلم و معلمي در آموزه‌ها و مباني فكري و اعتقادي ما علاوه بر وظيفه آموختن و تعليم، وظيفه پرورش و تربيت و به عبارتي شكوفايي استعدادهاي بالقوه انسان در زمينه‌هاي گوناگون را نیز بر عهده دارد .

در این جلسه در خصوص موضوعات پژوهشسرای دانش آموزی ، مدارس سمپاد و مراکز پیش دبستانی بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیم گردید .

گالری تصاویر

جلسه شورای آموزش وپرورشجلسه شورای آموزش وپرورشجلسه شورای آموزش وپرورشجلسه شورای آموزش وپرورش

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها