Portal_background_image

جلسه شوراي اداري شهرستان خمين برگزار شد

دومین جلسه شورای اداری شهرستان خمین در سال 98 با محوریت گرامیداشت حماسه سوم خرداد به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، معاونین فرماندار ، بخشداران مرکزی وکمره و اعضای شورای اداری شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به ایثارگری های رزمندگان این شهرستان در دوران دفاع مقدس گفت: ملت مومن و همیشه در صحنه در راستای آرمان های انقلاب اسلامی و منویات رهبری تلاش می کنند.

احمد طهرانی افزود: افرایش روحیه مقاومت مردم یکی از راهکارهای مقابله با جنگ نظامی دشمنان نظام اسلامی است.

وی در ادامه با اشاره به روز 27 اردیبهشت سالروز ملی ارتباطات و روابط عمومی ادامه داد: با اطلاع رسانی درست اقدامات دولت و مسئولان نظام و پاسخگویی شفاف به افکار عمومی بسیاری از دغدغه های جامعه حل می شود.

فرماندار شهرستان خمین گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی بهترین ابزار برای اطلاع رسانی و آگاهی از وضعیت جامعه است و تقویت این بخش ضروری است.

احمد طهرانی با اشاره به حضور استاندار در خمین و مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی، افزود: مصوبات ستاد رونق تولید از افزایش نرخ اشتغال در این شهرستان نوید می دهد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم توسعه دولت الکترونیک اظهار داشت : دولت الکترونیک از شاخص های توسعه است و دولت تدبیر و امید بر بهره مندی از ظرفیت های دولت الکترونیک به دلیل صرفه جویی در مصرف کاغذ و تسریع در اطلاع رسانی دقیق تاکید دارد.

در ادامه امام جمعه خمین نیز اظهار داشت : بیان ایثار گری و رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس روحیه مقاومت را در لایه های مردمی افزایش می دهد.

حجت الاسلام سید علی حسینی پور افزود : سوم خرداد نماد عزت و مقاومت ملت ایران در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی است که همواره باید زنده نگه داشته شود.

در ادامه نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت : مردم با سختی‌ها و مشکلاتی مواجه اند اما به دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی نیز وقوف دارند و این بار نیز با حفظ اتحاد ملی از گذرگاه سخت عبور می کنند.

محمد ابراهیم رضایی گفت : دشمنان نظام با همه توان می کوشند در سایه تحریم‌ها و جنگ اقتصادی به ایران اسلامی ضربه بزنند اما، ملت هوشیار ایران اسلامی در صحنه است و دشمنان را ناامید می کند.

وی تاکید کرد: کشور دارای منابع غنی و سرشار طبیعی و انسانی در تمام حوزه ها است و ایمان و اعتماد به داشته های خودی ، محور پیشبرد امور و عبور از شرایط کنونی است.

وی با اشاره به جنگ روانی تبلیغاتی دشمنان علیه نظام اسلامی گفت: فضای مجازی ابزاری در خدمت دشمناناست که در آن توطئه ها و اهداف شومش را پی می گیرد.

نماینده مردم خمین در خانه ملت تصریح کرد: اطلاع رسانی اقدامات دولت به جامعه بهترین راهکار برون رفت از جنگ تبلیغاتی دشمنان است.

رضایی افزود: نظام اسلامی با اقتدار در جهان برای تحقق آرمان ها تلاش می کند و پیشرفت های حوزه های نفتی، بهداشتی و درمانی و نظامی قدرت انقلاب اسلامی درخشان است.

وی با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: یکی از پیامهای مهم این روز این است که دشمن از ضعفهای کشور به نفع خود استفاده می کند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حوزه های اقتصاد و فضای مجازی کشور نیازمند مدیریت هوشمندانه است و باید راه سوء استفاده ز آن ها مسدود شود.

در این جلسه با اهدای لوح سپاس و هدایایی از کارآفرین نمونه کشوری آقای محمدرضا خلج نیز تجلیل شد.

گالری تصاویر

جلسه شورای اداریجلسه شورای اداریجلسه شورای اداریجلسه شورای اداریجلسه شورای اداریجلسه شورای اداریجلسه شورای اداریجلسه شورای اداری

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها