Portal_background_image

جلسه شوراي بانكهاي شهرستان خمين برگزار شد

جلسه شورای بانکهای شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، دیده دار رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین و تعدادی از روسای بانکهای شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : در سال جاری تعدادی از بانکهای عامل تعامل و همکاری خوبی در بحث پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی ، بنیاد برکت و تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد و بهزیستی با دستگاه های اجرایی مرتبط داشتند که این موضوع باعث توسعه نسبی اشتغال در شهرستان بویژه در بحث اتشغال روستایی گردیده است .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و شهرستان خمین و لزوم اتخاذ تمهیدات لازم در خصوص پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس افزود : با توجه به شرایط حساس و وضعیت اضطراری بوجود آمده  و حضور آحاد مردم در بانکها و امکان انتقال ویروس در بانکها ، مدیران بانکهای شهرستان باید تدابیری اتخاذ نمایند که از شیوع بیشتر ویروس در شهرستان جلوگیری نمایند .

وی در ادامه با اشاره به اینکه بعد از بیمارستانها یکی از کانونهای شیوع بیماری بعلت رفت و آمد افراد و انتقال اسکناس بانکها می باشند افزود : حفظ سلامت کارمندان و مشتریان بانک باید در دستور کار بانک ها قرار داشته باشد و مسئولان بانکها باید از طریق طریق ضدعفونی خودپردازها ، استفاده از ماسک و دستکش برای متصدیان و... از شیوع این ویروس جلوگیری کنند .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه با اشاره به مصوبات شورای پول و اعتبار و هم چنین رکود اقتصادی در تعدادی زیادی از صنوف ، از مسئولان بانکهای عامل خواستند تا با تسهیلات گیرندگان صنوف و کسب و کارهای کوچک همکاری و مساعدت لازم معمول نمایند در ادامه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر گردید روسای بانکها از طریق اداره صنعت ، معدن و تجارت نسبت به تهیه ماسک ، دستکش و محلول ضدعفونی برای پرسنل خود اقدام لازم معمول نمایند .

هم چنین مقرر گردید روسای بانکها نسبت به تعیین یک نفر جهت ضد عفونی نمودن دست مشتریان بانک از طریق اسپری ضدعفونی اقدام نمایند .

ضد عفونی روزانه خودپردازهای شعب و دیگر خودپردازهای سطح شهر توسط بانک عامل ، خودداری از پرداخت وجه نقد به مشتریان توسط بانکها و.... از دیگر مصوبات این جلسه بود .

گالری تصاویر

شورای بانکهاشورای بانکهاشورای بانکها

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها