Portal_background_image

جلسه شوراي ترافيك شهرستان خمين برگزار شد

جلسه شورای ترافیک شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و اعضای شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین بر لزوم انتقال سرور دوربینهای کنترل ترافیک به پلیس راهور و لینک آن به پلیس مرفوک جهت کنترل تخلفات تاکید نموده و از اعضای شورا خواستند برای کلیه جلسات راهبرد بلند مدت ، میان مدت و کوتاه مدت اتخاذ تا خروجی جلسات کارشناسی و موثر باشد.

احمد طهرانی در ادامه بر لزوم احداث پارکینگ طبقاتی در مرکز شهر که از مطالبات مردم و تعهدات سال گذشته شهرداری نیز می باشد تاکید کردند و از شهرداری خواستند تا نسبت به تسریع در اجرای این پروژه اقدام نمایند .

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات ترافیکی شهرستان ، موضوع بررسی مهندس مشاور شهرداری پیرامون نحوه انتقال بخشی از بار ترافیکی خیابان امام به خیابانهای ساحلی ، پیگیری نصب نرده در میدان انقلاب و ابتدای خیابان شریعتی که از مصوبات گذشته شورای ترافیک نیز می باشد ، پیگیری و تسریع در خط کشی بموقع  و نصب تابلو علائم در تعدادی از محورهای مواصلاتی که نسبت به روکش آسفالت انها اقدام گردیده است ، هماهنگی جهت برگزاری جلسات آموزشی فرهنگ ترافیک برای کارکنان دولت و دهیاران توسط فرمانداری ، پلیس راهور و پلیس راه ، پیگیری احداث پارکینگ طبقاتی در مرکز شهر توسط شهرداری و... در این جلسه مصوب گردید .

گالری تصاویر

جلسه شورای ترافیکجلسه شورای ترافیکجلسه شورای ترافیک

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها