Portal_background_image

جلسه شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان خمين برگزار شد

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، شجاعیان دادستان عمومی و انقلاب خمین و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به مصوبات جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان اظهار داشت : مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط باید ضمن بازدید از رودخانه ها و مسیل ها ، در صورت نیاز نسبت به رفع موانع احتمالی در این مسیرها اقدام و از بروز حوادث ناشی از وقوع بارندگی های سیل آسا در شهرستان جلوگیری کنند .

احمد طهرانی در ادامه با تاکید بر لزوم پر و مسدود نمودن چاه های غیر مجاز در شهرستان افزود : اداره امور آب شهرستان باید با همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط با جدیت نسبت به شناسایی و مسدود نمودن چاه های غیر مجاز اقدام کند .

در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر شد ادارات منابع آب و منابع طبیعی با همکاری تعدادی از دستگاه های اجرایی مرتبط نسبت به بازدید از رودخانه ها ، مسیل ها ، سد ها و بندهای خاکی شهرستان اقدام و موانع و مشکلات احتمالی را مرتفع نمایند .

گالری تصاویر

شورای حفاظت از منابع آبشورای حفاظت از منابع آبشورای حفاظت از منابع آب

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها