Portal_background_image

جلسه شوراي معاونين فرمانداري خمين برگزار شد

جلسه شورای معاونین فرمانداری به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، انصاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و بخشداران مرکزی و کمره در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین ضمن تقدیر از اقدامات حوزه مدیریت بحران فرمانداری و بخشداران مرکزی و کمره در جریان بارندگی های اخیر اظهار داشت : با توجه به اینکه در جریان بارندگی ها بیشترین آسیب متوجه منازل قدیمی و فاقد استحکام بویژه در روستاها می گردد بخشداران مرکزی و کمره باید با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بحث مقاوم سازی مساکن روستایی را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دهند .

وی در ادامه افزود : پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاها بویژه جلوگیری از ساخت ساز در حریم رودخانه ها نیز از مواردی است که بخشداران و دهیاران باید مد نظر داشته باشند .

احمد طهرانی در ادامه ضمن ابراز رضایتمندی از جمع آوری کمک های مردمی شهرستان جهت ارسال به مناطق سیل زده افزود : متمرکز نمودن این کمک ها در قالب ستاد مدیریت بحران می تواند در تسهیل و تسریع در امر کمک رسانی به مناطق سیل زده موثر باشد .

وی در ادامه با اشاره به نتایج ارزیابی های ادارات در سال 97 اظهار داشت :  ارزیابی ادارات شهرستان در سال 98 نیز باید با جدیت پیگیری گردد و شاخص های ارزیابی برای مسئولان این ادارات ارسال گردد و اداراتی که در سال 97 رتبه برتر کسب نموده اند باید به نحو مقتضی مورد تقدیر قرار گیرند .

فرماندار شهرستان در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات در سال جاری افزود : حوزه معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بخشداران مرکزی و کمره ضمن رصد فعالیت های انتخاباتی سطح شهر و روستاها ، باید زمینه را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثر آحاد مردم در انتخابات سال جاری فراهم نمایند .

گالری تصاویر

شورای معاونینشورای معاونینشورای معاونین

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها